Dünya 07 EKİM 2012 / 16:20

Infor ve Red Hat’den işbirliği

İş uygulaması yazılımı sağlayıcısı olan Infor, Red Hat  ile işbirliği yaptığını duyurdu. Infor10 ION ve Infor LN Red Hat Enterprise Linux işletim platformu ve JBoss Entrprise Middleware çözümlerinde sertifikalı olarak sunulacak. Infor uygulamalarının açık kaynak platformlarında sertifikalandırılması, müşterilere maliyetleri anlamlı ölçüde düşürme fırsatının yanında, geniş tabanlı bir yeniliğe kilitlenmesiz erişim sağlıyor. Infor, uygulamalarını Red Hat açık kaynak yığınında mevcut kılarak, müşterilerin uygulamalarını fiziksel, sanal ve kamusal bulut kaynaklarını aşan hibrit altyapılar için esnek bir açık kaynak platformunda çalıştırmasını olanaklı kılıyor. Infor bulut ve tesis altyapılarını ürünleri eş işlevsellik sağlamak için aynı kod tabanını kullanarak desteklediği için, Red Hat ile yapılan işbirliği, müşterilerin ölçeklendirilebilirlik, performans ve güvenilirlikle dağıtım maliyetini düşürmesine yardımcı olmasının bir başka yolunu teşkil ediyor. Ayrıca Infor10 ION teknolojisi müşterilerin tüm açık kaynak paketini sıra dışı bütünleştirmelerle çalıştırmasını sağlıyor.
Infor, İş Bulutu, Kıdemli Başkan Yardımcısı Ali Shadman, konuyla ilgili şu değerlendirmelerde bulundu: “Infor toplam mülkiyet maliyetini düşürürken, müşterilerimize lider yeniliklere erişim sağlayarak, büyüme ve karlılığı tetikleyen iş süreçlerine odaklanmalarına olanak tanımayı istiyor. Red Hat ile işbirliği yaparak, endüstri lideriyle birlikte müşterilerimize açık standartlarda standardize olma seçeneği ve performans ya da işlevsellikten ödün vermeksizin, kanıtlanmış değer sağlayan dünya sınıfı uygulamalar sunmak üzere çalışıyoruz.”
ETİKETLER : Sayı:891

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN