Dünya 06 ARALIK 2015 / 15:00

Instagram'dan çoklu hesap desteği geliyor

Instagram, Android sürümü için birden fazla hesabı aynı cihazdan yönetebilme desteği üzerinde çalışıyor. Aynı cihazda birden fazla hesabı yönetememek, Instagram kullanıcılarının en büyük sorunu. Tam da bu noktada, fotoğraf ve video paylaşım platformu Instagram uzun zamandır beklenen, birden fazla hesabın yönetilebilmesi özelliğinin testlerine başladığını duyurdu.

Yeni özellikle beraber, kullanıcıları hesaplarından tekrar tekrar giriş çıkış yapma derdinden kurtaran Instagram, kolayca hesaplar arasında geçiş sağlayabilecek.  Android Police web sitesinde yer alan habere göre; henüz test aşamasında bulunan uygulama,  yakında kullanıma geçecek.  Şuan sadece Instagram’ın Android sürümünde beta kullanıcı üyelerinin kullanabildiği özelliği, yakın zamanda tüm iOS ve Android kullanıcılarına sunulacağını belirtmek isteriz.
 
ETİKETLER : 1049
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN