Dünya 18 ARALIK 2009 / 17:22

İş süreçleri yönetiminde yeni alternatif

2008 son çeyreğinden bu yana tüm dünyada yazılım pazarı belirgin bir durgunluk yaşarken, iş süreci yönetim çözümleri pazarında büyüme hızı gözlemleniyor. İş Süreçleri Yönetimi (BPM) Yazılımı Appian da, orta ve büyük ölçekteki şirketlere yarı yarıya zaman tasarrufu sağlarken, giderlerde önemli düşüş sağlıyor. Appian, ölçeklenebilir yapısı ile sadece birkaç çalışanı bulunan departmanlardan, milyonlarca kullanıcıya sahip dev yapılara kadar çok geniş bir profile hitap ediyor. Tamamen web tabanlı olan yazılımın şirketlere maliyeti kullanıcı sayısına ve projenin içeriğine göre değişse de, on bin dolarlık bir bütçeyle projelere başlanabiliyor.
Appian, dünyada giderek büyüyen iş süreci yazılımı pazarında en hızlı gelişmeyi yakalayan şirketlerin başında geliyor. “Basit ve Çok Hızlı” sloganı doğrultusunda ürün geliştiren marka, hem kamu sektöründe hem de özel sektörde çok büyük projeleri başarıyla gerçekleştiriyor. Amerikan Ordusu’nda iki milyon kullanıcı Appian’ın çözümünü kullanıyor. Şirket, iş süreci yönetimi pazarına ait birçok analist raporunda da kullanım kolaylığı, güçlü altyapısı ve bütün bir çözüm olması gibi özellikleri ile biliniyor. Farklı sektörlerde pek çok BPM projesi gerçekleştiren Appian’ı ürün yelpazesine katan Procera İş Yönetim Sistemleri de, bu alanda önemli oyunculardan biri olmayı hedefliyor.
ETİKETLER : Sayı:750

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN