Dünya 07 EKİM 2010 / 12:05

Masaüstü sanallaştırmanın en kolay yolu

Fujitsu’nun masaüstü sanallaştırma altyapısını (VDI) tek kutuya sığdıran Zero Client Altyapı Paketleri Almanya’nın Münih kentinde tanıtıldı. Fujitsu’nun yeni bir dönemi başlatan, kullanıma hazır altyapı paketlerinde
Primergy Sunucu, Fujitsu Zero Client ürünleri, çevre birimleriyle sanal masaüstü altyapısı için gerekli olan bütün donanımlar bulunuyor.
Fujitsu’nun Zero Client Altyapı Paketleri küçük ve orta ölçekli işletmelere zaman ve kaynak tasarrufu sağlarken, esneklik ve ölçeklenebilirliğin artmasına yardımcı oluyor. Bu avantajlara ek olarak kullanıcılar, kendi sanal masaüstlerine -herhangi bir masaüstü özelliği değişmeden- ağa bağlı herhangi bir bilgisayardan anında bağlanabiliyor. Kullanıcı profilleri kaydedilerek güncellendiği için, donanım ve bakım masraflarında önemli oranda azalma sağlanıyor.

Zero Client kolay kurulum sağlıyor
50 çalışma ortamına kadar kuruluma hazır Zero Client Altyapı Paketleri sayesinde Fujitsu kanal ortaklarına müşterileri için en uygun seçimi oluşturmasına yardımcı oluyor. Kanal ortaklarının artık her işletme için doğru altyapıyı belirlerken günlerce uğraşması gerekmiyor. Bu paketler sayesinde, karar öncesi başvurulan performans testine de gerek kalmıyor.
Önceden kullanılan sunucu ve masaüstü programları ile kusursuz bir şekilde birlikte çalışabilen Fujitsu Zero Client Altyapı çözümleri, ofis bilgisayarları yaşam döngülerinin sonuna geldiklerinde bu süreci uzatabiliyor. Bu, çözümlerin esnekliğinin ve ölçeklenebilirliğinin zamanla büyümesini sağlıyor ve özellikle küçük ve orta ölçekli işletmeler için önemli bir konu oluyor.
ETİKETLER : Sayı:790

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics