Dünya 26 ARALIK 2010 / 18:00

Mobil Dünya Kongresi’nin programı şekilleniyor

GSMA Mobil Dünya Kongresi 2011, bu yıl yine İspanya’nın Barcelona şehrinde düzenlenecek. 14-17 Şubat tarihleri arasında düzenlenecek kongrenin programı ve katılımcıları şekillenmeye başlıyor. GSMA, geçtiğimiz hafta içinde kongreye konuşmacı olarak katılacak isimlerden birkaçını daha açıkladı. Açıklamaya göre; önde gelen teknoloji şirketlerinin CEO’ları 2011 GSMA Mobil Dünya Kongresi’nde katılıp bir konuşma da yapacaklar. Bu üç CEO; Cisco CEO’su John Chambers, Ericsson CEO’su Hans Vestberg ve  Telefónica CEO’su César Alierta. Kongreye Randall Stephenson, Eric Schmidt, Peter Chou, Paul Otellini, Steve Ballmer, Stephen Elop, Dick Costolo, Carol Bartz gibi küresel teknoloji şirketlerinin CEO’larının da katılacağı daha önce açıklanmıştı.
Kongrenin tüm dünyada şirketlerin mobiliteyi iş stratejilerinin merkezine yerleştirdiğini göstereceğini söyleyen GSMA sözcüsü Michael O’Hara, kongrenin içeriğinin mobil dünyanın geleceği ve mobilitenin dünyanın gidişatını nasıl değiştirmekte olduğunu da ifade etti.
ETİKETLER : Sayı:801

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN