Dünya 04 NİSAN 2010 / 18:00

Oracle’de kanal için yeni adım

Oracle tüm iş ortaklarını, uzmanlık ve kendi kendine yeterlik konularında başarılarını tasdik ettirme fırsatı sunan, yeni bir  programı hayata geçirdiğini açıkladı. “OPN  EMEA İş Ortağı Uzmanlık Ödülleri adını taşıyan program,  iş ortaklarının önemli Oracle çözüm alanlarında uzmanlaşmak için resmi bir süreci takip ederek sektör tarafından tanınmalarına yardımcı olmayı amaçlayan, Oracle’ın yeni başlattığı “OPN Uzmanlık” programına paralel olarak yürüyecek. “Oracle OPN EMEA İş Ortağı Uzmanlık Ödülleri”ne, bir ya da daha fazla ürün veya sektör alanında uzmanlığa sahip ve mükemmel bir çözüm inovasyonu sergileyen Oracle iş ortakları başvurabilecek. Ödüllere doğrudan kendileri aday olabilen “Oracle Partner Network” üyeleri, “OPN EMEA İş Ortağı Uzmanlık Ödülü”nü kazanmaları halinde, “Oracle PartnerNetwork Global Ödülleri” programına da katılacak ve uzmanlıktaki başarıları sayesinde küresel olarak tanınma olanağına sahip olacaklar. Bu ödüllerin yanı sıra “OPN Uzmanlık” iş ortakları, bazı ek kazançlara da sahip olacaklar. Bunların arasında kazanan her bir uzmana ilişkin özel logolar, Çözümler Kataloğu yoluyla Oracle.com’da yer alma şansı, ücretsiz ek değerlendirme ve inceleme belgesi, ücretsiz destek talepleri, çözüm servislerinin gösterimi ve kurulum metodolojilerine erişim de bulunuyor. “OPN EMEA İş Ortağı Uzmanlık Ödülleri”nin ilk sahipleri, 19 Eylül 2010’da duyurulacak. Programa katılmak isteyen iş ortakları
http://www.oracle.com/dm/10q3field/45412_ev_oracle_partner_specialization_awards_form.html adresinden giriş yapabilecek.
Konuyla ilgili değerlendirmede bulunan Oracle EMEA Bölgesi İşbirlikleri ve Kanallardan Sorumlu Kıdemli Başkan Yardımcısı Stein Surlien: “Bu ödüller, Oracle ürünleri üzerinde ‘uzmanlık’ elde eden iş ortaklarımızın yenilikçilik, mükemmellik  ve sorumluluk anlamında en yüksek seviyede bulunduklarını ortaya koymaktadır. Müşterilerin en kritik iş zorluklarını çözecek cazip ve denenmiş çözümler sunmada kendini kanıtlamış iş ortakları arıyoruz. Ödülü, Oracle’la ilgili olarak yürüttükleri işlerinde ve seçkin Oracle çözümlerinde kesin bir başarı ve büyüme gösteren iş ortakları alacaklardır” diye konuştu.
ETİKETLER : Oracle Sayı:765

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics