Dünya 11 NİSAN 2010 / 18:00

Progress Software’den yeni adım

Yazılım altyapı sağlayıcısı Progress Software, kullanıcı arayüzü gelişiminin öne çıktığı Progress OpenEdge’ in son sürümünü duyurdu. OpenEdge SaaS platformu birçok kullanıcı ve aracın, iş uygulamaları gelişimini ve dağıtımını kolaylaştırırken bulut bilişim için artan önemli bir faktörü oluşturuyor. Şirket tarafından son sürümün, eş zamanlı çoklu gelişmiş kullanıcı arayüzü (UI) dağıtımı sürecindeki geliştirme uygulamalarının zaman gereksimi, talep artışı gibi çok önemli olan uygulama ihtiyaçlarına web tarayıcı ve mobil araçlarla birlikte ulaşma ihtiyacını azalttığı belirtiliyor.
Konuyla ilgili olarak iş dünyasının son kullanıcılarının artık veriye herhangi bir zamanda, herhangi bir yerde kritik uygulamalarla erişebilmeyi umduğunu belirten SaaS Yönetim Direktörü, Colleen Smith. “UI tasarımı ve kullanıcı kişiselleştirme, bulut tabanlı uygulama dağıtımı için kritik bir ortamdır ve OpenEdge ile biz bunu kolaylaştırabiliriz.
Kullanıcıların kulanılabilirlik konusundaki ihtiyaçlarına olan desteği ve geliştiricilerin üretkenliğini artırırız” diye konuştu.
ETİKETLER : Sayı:766

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN