Dünya 23 TEMMUZ 2016 / 16:34

Rolls-Royce’dan geleceğin otomobili

Dünyanın önde gelen lüks otomobil markalarından Rolls-Royce Motor Cars, lüks otomobillerin geleceğini yansıtan konsept modeli Vision Next 100’ü sergiledi.
Rolls-Royce Motor Cars, Londra’da bulunan Roundhouse’da geçmişten hiçbir iz taşımayan, tamamen gelecekteki teknolojilerin ve tasarımların yansıtıldığı konsept otomobili Vision Next 100’ü sergiledi. Lüks otomobillerin geleceğine dair merak uyandıran ve estetik açıdan dinamik bir vizyon sunan tamamen kişisel, zahmetsiz ve otonom sürüş özelliklerine sahip bir otomobil olarak tasarlanmış. 
Geleceğin lüks müşterilerinin mobilite taleplerini önceden gören Vision Next 100, aylar boyunca yapılan araştırmalar ve markanın sürekli müşterileri ile görüşmeler sonrasında hayata geçirilmiş.
 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN