Dünya 21 MART 2010 / 18:00

Software AG’den kurumlara yönelik yeni adım

Software AG, iş süreçleriyle ilgilenen herkesin, hem iş arkadaşlarıyla iletişim kurabileceği, hem de dünyanın dört bir yanında aynı işi yapan kişilerle birlikte süreç keşfi ve modellemesi yapabileceği ilk sosyal İş Süreçleri Yönetimi (BPM) platformunu kullanıma sunduğunu açıkladı. ARISalign adını taşıyan yeni çözüm, Amazon Web Servisleri’ni kullanıyor.Ücretsiz süreç modelleme aracı olan ARIS Express ile olan bütünleştirme sayesinde, BPM profesyonelleri için de ideal bir çözüm sunuyor.
Konuyla ilgili değerlendirmede bulunan Software AG Yönetim Kurulu üyesi Dr. Peter Kuerpick: “ARISalign bizim için ‘kurumlara yönelik Facebook’ gibi. İş süreçleri yönetimi uzmanları için sosyal ağları karşı konulmaz kılan özellikleri sunuyor: gerçek zamanlı iletişim ve dünya çapında kullanılabilirlik. Normalde birbirleriyle temas kurmayacak olan uzmanlar bu şekilde bağlantı kurabiliyorlar. Bu, başka türlü asla elde edilemeyecek gerçek süreç mükemmelliğini yaratıyor” dedi.
ARISalign’ın sunulmasıyla, Software AG, BPM’i herkes için erişilebilir hale getiriyor. Katılımcılar, kaynakları tartışabiliyor, metodolojiyi paylaşabiliyor ve projeler yaratabiliyorlar. Amazon Web Servisleri İş Geliştirme Direktörü Terry Wise, de konuyla ilgili olarak yaptığı değerlendirmede “Software AG’nin ARISalign’ı gibi yenilikçi çözümlerin iş süreçleri yönetimi pazarına sunulmasından memnuniyet duyuyoruz.
Software AG, kurumsal müşterilerine ve iş ortaklarına iş değeri sağlayacak yeni bir yol sunmak için SaaS platformu olarak Amazon Web Servisleri’ni kullanıyor” diye konuştu.
ETİKETLER : Sayı:763

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics