Dünya 25 TEMMUZ 2010 / 18:00

Software AG, yeni çözümünü duyurdu

Software AG, veritabanı işletim maliyetlerini azaltan yeni çözümünü duyurdu. Data Archiving for Adabas çözümü, seyrek olarak kullanılan verileri üretim veritabanından alıp uzun vadeli bir arşivde depolayarak işletim maliyetlerini düşürüyor. İşletmeler, yürürlükte olan Sarbanes-Oxley, Basel II ve benzeri veri saklama şartlarını yerine getirirken, üretim veritabanı üzerindeki yükü de hafifletiyor.
Konuyla ilgili değerlendirmede bulunan Software AG Ürün Müdürü Dr. Peter Kuerpick, şöyle konuştu:
“Veritabanı içeriğinin yaklaşık yüzde 85’inin atıl olduğu düşünülürse, işletmeler, Data Archiving for Adabas çözümünü kullanarak maliyet tasarrufu sağlayabilir, yanıt sürelerini iyileştirebilir ve veritabanı kullanılabilirliğini artırabilir.”
ETİKETLER : Sayı:781

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN