Dünya 06 MAYIS 2012 / 16:03

Teknolojide yeni çağ

Dört yılı aşkın süredir binlerce kişinin üzerinde çalıştığı sistemler; yerleşik uzmanlık, tasarımdan gelen bütünleşme ve sadeleştirilmiş bir deneyim aracılığıyla BT deneyimini ve ekonomisini kökten değiştiriyor. PureSystems,  kritik uygulamalarda yüzde 300 daha yüksek performans, sistemlerden iki kat daha fazla faydalanabilme, yüzde 70 daha az yazılım, yüzde elli daha az yönetim gideri gibi çarpıcı özellikleriyle ön plana çıkıyor.
Düzenlenen  toplantıda IBM Bütünleşik Sistemler Ailesinin önemini anlatan IBM ABD System x Platform Direktörü Kamran Amini “Bugün şirketlerin en büyük problemlerinden bir tanesi de BT bütçelerinin yüzde 70’ini ya da daha fazlasını basit operasyonlara ve bakıma harcamaları ve dolayısıyla da inovasyona çok az bir bütçe ayırmalarıdır. IBM laboratuvarlarında 5 binin üzerinde uzman, dört yıl boyunca PureSystems çözüm ailesini tasarlamak üzere çalıştılar. IBM olarak bu teknoloji ile akıllı ve basit bilgi işlem adına önemli bir sıçrama noktasına gelindiğini iddia ediyoruz “ dedi.
IBM’in devrim niteliğindeki yeni girişimini değerlendiren ve IBM PureApplication System uygulamalarından bahseden IBM Orta ve Doğu Avrupa Yazılım Satış Lideri Radovan Dršata ise “Bütünleşik uzmanlıklar iş yüklerini birleştirmeyi, altyapıyı kolaylaştırmayı ve hizmetleri hızlı bir şekilde sağlamayı garanti ediyor. IBM PureApplication System adını verdiğimiz uzman bütünleşik platform sistemi  özellikle işlemsel web ve veritabanı uygulamaları için tasarlanmış ve ayarlanmıştır” şeklinde görüş belirtti.
ETİKETLER : Sayı:870

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics