Dünya 03 AĞUSTOS 2015 / 09:24

Veaam hedef büyütüyor

Veeam Software 2015’in ikinci çeyreğinde geçen yıla oranla büyük şirket müşterilerinde yüzde 64 büyüme gerçekleştiğini, Fortune 500’deki şirketlerin yüzde 70’inin ve Global 2000’deki şirketlerin de yüzde 48’inin Veeam müşterisi olduğunu açıkladı.

Veeam Software 2015’in ikinci çeyreğinin önemli başlıklarını duyurdu. Geçen yılın aynı dönemine göre toplam kiralama cirosunda yüzde 22’lik bir artış gerçekleşti. Veeam ek olarak geçen yıla oranla büyük şirket müşterilerinde yüzde 64 büyüme gerçekleştiğini, Fortune 500’deki şirketlerin yüzde 70’inin ve Global 2000’deki şirketlerin de yüzde 48’inin Veeam müşterisi olduğunu açıkladı.
Veeam, üst üste üçüncü yıl 2015 Gartner Büyük Şirket Yedekleme Yazılımı ve Entegre Cihazlar Magic Quadrantı’nın vizyonerler quadrantında yer aldı. Bu yılki Büyük Şirket Yedekleme Yazılımı ve Entegre Cihazlar Magic Quadrantı’nın başkan yardımcısı ve kıdemli analisti Dave Russell, araştırma yöneticileri Pushan Rinnen ve Robert Rhame organizasyonların giderek artan oranlarda geleneksel yedekleme yazılımlarına ek olarak genişletilmiş koruma yetkinlikleri ve tekniklerini sunan satıcılardan yedekleme ürün seçimi yaptıklarını belirtiyorlar. Bunun da organizasyonların iş kritik verilerini farklı metotlar, teknikler ve yönler aracılığıyla yedeklemenin değerini anlamalarına bağlıyorlar.

Veeam CEO’su Ratmir Timashev büyük şirketlerin klasik yedeklemeden modern veri merkezinin kesintisiz çalışmasını sağlayan çözümlere geçtiklerini gördüklerini; bunun da nedeninin sadece yedeklemenin, paydaşlarının beklentilerini karşılamaktan çok uzak olmasından kaynaklandığının farkına varmaları olduğunu söylüyor.

New York City ve çevresindeki 95 bin kişiye ve yere, bunun yanında bölgede çalışan 8 bin 400 kişiye her yıl ulaşan Goodwill Industries of Greater New York and Northern New Jersey, Inc. şirketinin kıdemli başkan yardımcısı ve CIO’su olan Andre Bromes modern bir veri merkezi inşa etmenin fikri varlıkları koruyabilecek en hesaplı yol olduğunu belirtiyor.
ETİKETLER : 1032

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics