Dünya 04 EYLÜL 2016 / 09:15

ZTE yeni stratejisini açıkladı

ZTE önümüzdeki beş yıllık dönemde uygulayacağı yeni stratejisinin detaylarını açıkladı. Şirket, M-ICT 2.0 adını verdiği yeni stratejisi ile bilişim endüstrisinde hızlı ve sürdürülebilir bir büyüme yakalamayı hedefliyor. M-ICT 2.0 stratejisi paylaşım ekonomisi, P2P ağlar ve bulut bilişim hizmetleri ile şekillenen ekonomide şirketlerin fırsatları değerlendirmesi için tasarlandı. M-ICT 2.0 stratejisi, ZTE’nin dünya ekonomisinin daha açık, paylaşımcı ve dijital hale dönüşmesinde kritik önem taşıdığına inandığı beş ana madde üzerinde şekilleniyor. Sanallık, açıklık, zeka, bulut ve her şeyin birbirine bağlantılı olması olarak sıralanan bu maddeler birçok alanda yenilikçi iş birliklerine ve gelişmelere hız kazandıracak. ZTE önümüzdeki beş yıllık dönemde bu alanların hem ayrı ayrı, hem de birlikte etkilerine odaklanarak ürün ve hizmetler geliştirecek.
ZTE CEO’su Dr. Zhao Xianming,“M-ICT 2.0 olarak tanımladığımız yeni strateji ve çözümlerimizle küresel bilişim endüstrisinde hızlı ve sürdürülebilir bir büyüme yakalayacağız. Belirlediğimiz beş ana alanda odaklanarak yeni iş modelleri deneyip, mevcut modelleri de yeniden şekillendirerek hem ZTE, hem de iş ortakları ve müşterileri için yeni fırsatlar yakalayacağız” şeklinde konuştu.
 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN