BTK Duyuru 14 TEMMUZ 2017 / 20:36

Bilişim Uzman Yardımcılığı Sınav Sonuçları

11 Şubat 2017 tarihinde yazılı ve 6 – 10 Mart 2017 tarihlerinde sözlü sınavları yapılan Bilişim Uzman Yardımcılığı sınavının sonuçlarına aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.


Sınav sonuçlarını görmek için tıklayın.Sınavı Asil olarak kazanan adayların kurumumuza atanabilmeleri için gereken belgeler:


· “Adli Sicil Kaydı” (e-devlet üzerinden alınıp 2 nüsha teslim edilecektir),


· “Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması Formu” (Bilgisayar ortamında doldurularak 3 nüsha teslim edilecektir), formu bilgisayarınıza indirmek için tıklayın .


· Herhangi bir kamu kurum veya kuruluşunda görev yapanların durumlarını ve çalıştıkları kurumları belirten dilekçe,


Asil ve yedek listeden başarılı adayların, istenen belgeleri en geç 28.07.2017 Cuma günü mesai saati sonuna kadar Kurumumuza şahsen ya da posta yolu ile ulaştırması gerekmektedir. Postada yaşanacak gecikmeler Kurumumuzun sorumluluğunda değildir.

BENZER HABERLER
KAMUOYU GÖRÜŞLERİ
KAMUOYU GÖRÜŞLERİ lt-ie8 lt-ie7" xml:lang="en" lang="en">
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN