BTK Duyuru 27 OCAK 2017 / 18:32

Bilişim Uzman Yardımcılığı Yazılı Alan Sınavına Katılmayı Hak Kazananların Listesi

BİLİŞİM UZMAN YARDIMCILIĞI YAZILI SINAV DUYURUSU

 

-       Bilişim Uzman Yardımcılığı sınavına başvuran adaylardan 2015 veya 2016 yıllarında A Grubu kadrolar için yapılan Kamu Personel Seçme Sınavında (KPSS) ilgili puan türünden en az 70 puan almış olmak kaydıyla, kurumumuza yapılan başvurular arasında gerçekleştirilen puan sıralamasına göre,

  • Sosyal bilimler alanında, KPSSP-40 puan türünden ilk 100,
  • Hukuk alanında, KPSSP-79 puan türünden ilk 339,
  • Mühendislik alanında, KPSSP-2 puan türünden ilk 400

aday belirlenmiş ve yazılı alan sınavına katılmayı hak kazananların listesi aşağıda dikkatinize sunulmuştur.

 

-       Bilişim Uzman Yardımcılığı yazılı alan sınavları 11 Şubat günü Kurumumuz merkez binasında (Eskişehir Yolu 10. Km. No:276 Çankaya/ANKARA) yapılacaktır.

 

-       Hukuk ve Sosyal Bilimler alanında yapılacak yazılı sınav 11/02/2017 Cumartesi günü saat 10:00’da başlayacaktır.

 

-       Mühendislik alanında yapılacak yazılı sınav 11/02/2017 Cumartesi günü saat 14:00’da başlayacaktır.

 

-       Adayların güvenlik kontrolü ve salonlara yerleşim için sınavdan 90 dakika önce Kurum Binasında hazır olmaları beklenmektedir.

 

-       Adaylar fotoğraflı (T.C. kimlik numaralı nüfus cüzdanı, pasaport ve sürücü belgesi) bir kimlik belgesi ile gelmelidir.

 

-       Adayların, yanlarında her türlü delici ve kesici alet, ateşli silah, çanta, cüzdan, cep telefonu, saat, anahtarlık, kablosuz iletişim sağlayan bluetooth ve benzeri cihazlar ile kulaklık, kolye, küpe, bilezik, yüzük (alyans hariç), broş ve diğer takılar, her türlü plastik, cam eşya ve metal içerikli eşyalar, her türlü elektronik/mekanik cihaz ve her türlü müsvedde kâğıt, defter, ders notu, kitap, sözlük, dergi, gazete ve benzeri yayınlar, cetvel, pergel, açıölçer ve benzeri araçlar ile sınav binalarına girmesine izin verilmez. Sınavın yapıldığı bina içerisinde sınav sırasında ya da sınavdan sonra bu tür cihazları taşıdığı tespit edilen adayın sınavı geçersiz sayılır.

 

-       Adaylar yanlarında herhangi bir haberleşme cihazı ile sınav salonuna alınmayacaklardır. Bu nedenle sınav yapılacak binaya bu tür cihazlar getirilmemelidir. Herhangi bir şekilde emanet teslim alınmayacaktır.

 

-       Sınav başlama saatinden sonra 15 dakikadan daha uzun süre geç kalan adaylar sınava alınmayacaktır. Belirtilen süreden sonra geldiği için sınava alınmayan adaylar, sınava alınmamaları nedeniyle hiçbir hak iddia edemezler.

 

İlgililere duyurulur.

 


Yazılı Sınava Katılmaya Hak Kazananlar Listesi
BENZER HABERLER
KAMUOYU GÖRÜŞLERİ
KAMUOYU GÖRÜŞLERİ lt-ie8 lt-ie7" xml:lang="en" lang="en">
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN