BTK Duyuru 14 AĞUSTOS 2015 / 19:09

BTK 15 Yaşında


Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu’nun 15. Kuruluş Yıldönümü dolayısıyla bir tören düzenlendi. 

BTK’nın merkez binasında yapılan törende BTK Başkanvekili ve Kurul 2. Başkanı Dr. Ömer Fatih Sayan bir konuşma yaptı. 

Törene Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı Müsteşar Yardımcıları Talat Aydın, Şaban Atlas ve Türker Yörükçüoğlu, KKTC Bilgi Teknolojileri ve Haberleşme Kurumu Başkanı Kadri Bürüncük, Kamu İhale Kurumu Başkanı Mahmut Gürses, SPK Başkanı Vahdettin Ertaş, Rekabet Kurulu II. Başkanı Arslan Narin, PTT Genel Müdürü Harun Maden, Türksat Genel Müdürü Ensar Gül, RTÜK üyesi Esat Çıplak, Savunma Sanayi Müsteşar Yardımcısı Serdar Demiral, Havelsan Genel Müdürü Ahmet Hamdi Atalay, Erişim Sağlayıcıları Birliği Genel Sekreteri Doç. Dr. Bülent Kent ile birlikte sektör temsilcileri ve basın mensupları katıldı. 

15. Kuruluş Yıldönümü törenine Kurul üyeleri Dr. İhsan Kulalı, Hidayet Yıldız, Celalettin Dinçer, Musa Şahin ve Figen Kılıç da katıldı. Kuruluş yıldönümü törenine Kurul’da daha önce görev yapmış üyelerden Ahmet Hamdi Atalay va Abdullah Raşit Gülhan'ın katılması da törene ayrı bir anlam kattı. 

BTK’nın 15. Kuruluş Yıldönümü törenine Kurum Başkan Yardımcıları Deniz Yanık ve Nihat Sümer ile daire başkanları, müdürler ve BTK’nın çalışanları da katıldı. 

Kısa bir tanıtımı filminin izlendiği törende, BTK Başkanvekili Dr. Ömer Fatih Sayan bir konuşma yaptı. 

Sayan’ın konuşmasının ardından törene katılan KKTC Bilgi teknolojileri ve Haberleşme Kurumu başkanı Kadri Bürüncük’e 15. Yıl anısına plaket takdim edildi. 

Töreninin sonunda ise BTK Başkanvekili Sayan ile birlikte törene katılan misafirler tarafından 15 yıl pastası kesilirken, 15 yıl dolayısıyla hatıra fotoğrafı çekimi de gerçekleştirildi.
BENZER HABERLER
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN