BTK Duyuru 23 TEMMUZ 2015 / 19:23

ITU Telecom World 2015 Etkinliği

  •  
  •  

ITU Telecom World 2015 etkinliği Uluslararası Telekomünikasyon Birliği (ITU) öncülüğünde 12-15 Ekim 2015 tarihleri arasında Macaristan’ın Budapeşte şehrinde gerçekleştirilecektir.

 

Her yıl farklı bir ülkede düzenlenen ITU Telecom World telekomünikasyon/bilgi ve iletişim teknolojileri alanlarında küresel bir platform olarak bir dizi etkinliği kapsamaktadır. Üst düzey temsilcilerin katılımı ile gerçekleşen panel ve forumlarda, gelişmekte olan yeni teknolojiler, politik ve düzenleyici yaklaşımlar, iş modelleri ve uygulamalar ele alınmaktadır. Ayrıca fuar alanlarında yer alan standlarda ülkelerin projeleri, yenilikçi teknolojiler, bilgi ve iletişim teknolojileri alanında faaliyet gösteren firmaların ürün ve faaliyetleri yer almaktadır. Fuar alanlarında yer almak isteyen ülkeler ve/veya firmalar ITU ile temasa geçmek suretiyle, belirlenen kurallar ve ücretler çerçevesinde stand kurabilmektedir.

   

ITU Telecom World 2015 Fuar Alanında yer almak isteyen sektör temsilcileri http://telecomworld.itu.int/ bağlantısından etkinlikle ilgili ayrıntılı bilgiye erişebilirler.
BENZER HABERLER
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN