BTK Duyuru 04 HAZİRAN 2015 / 19:22

Kurumumuz Afet ve Acil Durum Yönetim Merkezi Kapsamında Sektörle Toplantı Yapıldı.


Haberleşme sektöründe olası afet ve acil durumlara karşı hazırlıklı olunması bakımından birlikte yürütülebilecek çalışmaların değerlendirilmesi yönelik Kurum Başkan Yardımcımız Sayın İsmail KARAYILAN’ın başkanlığında, Kurumumuz Koordinasyon Ekibi ve Türk Telekomünikasyon A.Ş., AVEA İletişim Hizmetleri A.Ş., TURKCELL İletişim Hizmetleri A.Ş. ve VODAFONE Telekomünikasyon A.Ş.’nin temsilcilerinin katılımıyla, 21/04/2015 tarihinde Kurum merkezinde bir toplantı yapılmıştır.

Toplantıda, haberleşme sektörünün önemli aktörleri olan işletmecilerin afet ve acil durumlarla ilgili kriz merkezlerinde görev yapan yöneticileriyle, Ulusal Düzey Haberleşme Hizmet Grubu Planı, Yerel Düzey Haberleşme Hizmet Grubu Planları ile afet ve acil durumlarda etkin müdahale yapılabilmesi için yeni yöntem ve metotlar hakkında karşılıklı görüş alış verişinde bulunulmuştur. 

BENZER HABERLER
KAMUOYU GÖRÜŞLERİ
KAMUOYU GÖRÜŞLERİ lt-ie8 lt-ie7" xml:lang="en" lang="en">
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN