Dosya E-dönüşüm 28 MAYIS 2016 / 16:28

E-Dönüşümde test sürecindeyiz

Ülkemizde e-dönüşüm süreçleri hızla gelişiyor. Dünyadaki örneklerden yola çıkarsak, yakın zamanda Türkiye’deki tüm firmalar bu sürecin içerisinde yer alacaklar. Bu süreci, test süreci olarak değerlendiren New Bilişim Teknolojileri CEO’su Nuh Ulu, şu bilgileri verdi.
“ERP entegrasyonları ve mobil çözümler üzerine yazılım çözümleri sunan New Bilişim Teknolojileri,  e- dönüşüm sürecinde Convert ürünüyle yer aldı. Bu e-dönüşüm ürünümüz, hem ERP, muhasebe yazılımı geliştiren firmalara hem de özel entegratör firmalara uçtan uca çözümler sunarak tüm entegrasyon süreçlerini tek başına karşılayabiliyor.
Convert  içerisinde e-fatura, e-arşiv, e-defter modülleri bulunuyor. Gelecekte e-irsaliye ve e-sipariş gibi modülleri de ekleyeceğiz. Hedef kitlemizde özel entegratör firmalar, e-dönüşüm sürecine katılmak isteyen yazılım firmaları ve kendine özgü özelleştirmeler isteyen son kullanıcı firmalar var.”
 
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN