İnternet E-ticaret 04 ŞUBAT 2013 / 14:49

Alışverişte farklı model

İnternetten alışverişe yeni bir boyut kazandıran KurusuKurusuna.com, farklı bir yapıyı ortaya koyuyor. Girişimci Kemal Oytun Yeniş’in iş fikri olan sitede bilgisayar, elektronik, beyaz eşya, kişisel bakım, oyun, hobi, anne ve bebek gibi farklı kategorilerdeki tüm ürünler 0 TL başlangıç fiyatı ile açık artırmaya sunuluyor. Siteye ücretsiz üye olabilen kullanıcılar, açık artırmaya sunulan ürünlere yüzde 99’a varan fiyat avantajlarıyla sahip olabiliyor. Açık artırmaya katılmak için siteye üye olmak ve tanesi 0,80 TL’den satılan SüperKuruş’lardan almak gerekiyor. Açık artırma süresi sona erdiğinde en son teklif veren kullanıcı, ürünü açık artırma fiyatından yüzde 99’a varan indirimlerle satın alma hakkına sahip oluyor. Artırmayı kazamayan kullanıcılar, harcadıkları SüperKuruş’ları 90 gün süreyle sitenin Vitrin bölümünden yapacakları alışverişlerde indirim olarak kullanabiliyor. Böylece açık artırmaya katılanlar da kazananlar da avantajlı alışveriş yapabiliyor.


Siteyi hayata geçiren Kemal Oytun Yeniş, sitenin amacını ‘Tüketicilere her koşulda kazandıracak bir alışveriş deneyimi yaşatmak’ olarak özetliyor. Bunu sağlamak için üyelerin katılımıyla gerçekleştirilen açık artırmalar üzerine kurulu bir alışveriş modeli kurguladıklarını söyleyen Yeniş, 5 yılda ziyaretçi sayısını 5 milyona, ciroyu ise 25 milyon TL’ye çıkarmayı hedeflediklerini vurguladı.

YORUMLAR
Kemalettin YAZICI 20 MART 2013 / 17:24 0 0
Oytun ' cum kutlarım. Başarılar dilerim...
İLHAN KIVANÇ 05 ŞUBAT 2013 / 12:13 0 0
KURMUŞ OLDUĞUNUZ BU SİTE GERÇEKTEN DEĞİŞİK AMA BİR OKADARDA ALIŞVERİŞ YAPANLARA BÜYÜK AVANTAJLAR SAĞLAYAN ÇOK GÜZEL BİR ORGANİZASYON.BAŞARILARINIZIN DEVAMINI DİLERİM

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN