İnternet E-ticaret 22 ŞUBAT 2013 / 15:03

Crysis 3 yüzde yüz Türkçe

TTNET’in dijital oyun platformu Playstore, Crytek tarafından hazırlanan ve yüzde 100 Türkçe olarak sunulan “Crysis 3” oyununu dünya ile aynı anda oyunseverlerle buluşturuyor. Playstore, “Crysis 3” oyunu için taksit seçeneği sunuyor. TTNET’li oyunseverler bu oyuna TTNET faturasına yansıtarak, aylık 8 TL’den başlayan taksitlerle 96 TL’ye sahip olabiliyorlar.


1999'da üç Türk kardeş olan Cevat, Avni ve Faruk Yerli tarafından Almanya'da kurulmuş olan Crytek, Crysis ve Far Cry serileriyle oyun dünyasında hızlı bir yükselişe geçti. Crytek, geçtiğimiz aylarda İstanbul ofisini açarak Türkiye’de operasyonel faaliyetlerini başlattı.


" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN