İnternet E-ticaret 03 EKİM 2013 / 13:40

E-faturalar Türk Telekom'dan

Gelir İdaresi Başkanlığı'nın onayını alan  Türk Telekom, ilk özel e-fatura dönüştürücü olarak yetkilendirildi.


Türkiye’nin öncü iletişim ve yakınsama teknolojileri şirketi Türk Telekom, Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından telekomünikasyon sektörünün ilk “e-fatura özel entegratörü” olarak yetkilendirildi.

Türk Telekom Kurumsal Müşteri Başkanı Mehmet Ali Akarca,
“Türkiye’de, e-dönüşüm ile ilgili yapılan çalışmaların en önemli adımlarından biri de e-fatura uygulamasının yaygınlaştırılmasıdır." sözleriyle şirketin 3D vizyonu kapsamında dijital yaşam dönüşümünü sağlama hedefini  ifade ediyor.

e-faturanın faydaları?

Dijital olarak güvenli bir şekilde arşivlenebilen e-faturaları kullanan işletmeler iş gücünden ve zamandan ciddi ölçüde tasarruf edecek. Sitemlerinin entegre edilmesinin ardından Türk Telekom’un aylık abonelik seçeneklerinden  yararlanabilecekler.  Faturalama maliyetlerini bütünüyle kontrol altına alabilecek ve tasarruf yapabilecekler. Elbette çevre dostu olan e-fatura kullanmak, doğaya ve yaşama saygılı bir tutum.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN