İnternet E-ticaret 23 OCAK 2014 / 14:40

E-ödemede işbirliği

PayU Türkiye; Bankalararası Kart Merkezi ile yaptığı anlaşma kapsamında, e-ticaret firmalarına ve bu firmaların müşterilerine artık BKM Express’i de bir ödeme seçeneği olarak sunuyor.  PayU ile BKM Express, internetten alışveriş yapan kart kullanıcıları ve e-ticaret sektörü için yaptığı işbirliği çerçevesinde artık PayU ile çalışan e-ticaret firmaların yeni bir ödeme seçeneği olarak BKM Express’i müşterilerine  sunabilecek.

PayU üye işyerleri BKM Express uyumlandırmasını gerçekleştirdiğinde işlemler PayU’nun sağladığı sanal POS’lar üzerinden geçecek. Ayrıca PayU sistemine bütünleştirdiği  kendi sanal POS’larıyla, ek bir uyumlandırma gerekmeyecek.

BKM Genel Müdürü Soner Canko işbirliğiyle ilgili olarak şunları söyledi: “BKM olarak e-ticaretin yaygınlaşmasına katkıda bulunmak amacıyla geliştirdiğimiz ulusal dijital cüzdanımız BKM Express hızla büyüyor. PayU ile gerçekleştirdiğimiz işbirliği sayesinde PayU ile çalışan e-ticaret sitelerinin müşterilerine BKM Express ile ödeme imkanını sunduğumuz için büyük mutluluk duyuyoruz. İnternetten alışverişi tüm kitlere yaygınlaştırmak için kartlı ödeme sektöründeki kuruluşların işbirliği içinde olmasından sektörümüz adına ayrıca gurur duyduğumu da belirtmek isterim.”
PayU Türkiye Ülke Direktörü Emre Güzer ise “PayU’nun sunduğu ürün ve hizmetleri Türkiye e-ticaret pazarının ihtiyaçları doğrultusunda her geçen gün daha da geliştirdiklerini ve BKM gibi sektöre yön veren lider bir kurumun 2012’de lanse ettiği dijital cüzdan olan BKM Express’i de PayU ile çalışan binlerce işletmeye bir ödeme seçeneği olarak sunduğumuz için mutluyum.” dedi.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics