İnternet E-ticaret 11 NİSAN 2013 / 14:26

E-ticaret'e TTnet katkısı

[caption id="attachment_38543" align="alignleft" width="280"] TTnet Genel Müdürü Abullah Orkun Kaya – Türk Telekom Grup Ceo’su Hakam Kanafani[/caption]

TTNET, “ttnetcarsi.com.tr” ve “okacabukaca.com” adlı iki e-ticaret platformunu hizmete sundu.

TTNET, yeni dönem vizyonu “TTNET 360: Yeni Bir Müşteri Evreni” doğrultusunda hayata geçirdiği iki yeni e-ticaret platformunu Mısır Çarşısı’nda tanıttı. Yeni dijital e-ticaret platformlarının tanıtım toplantısında bir konuşma yapan TTNET Genel Müdürü Abdullah Orkun Kaya, sadece internet servis sağlayıcısı olmanın ötesine geçerek, dijital ekosistemi büyütmeye ve hayatı kolaylaştıracak çözümler sunmaya odaklandıklarını söyledi. Farklı sektörlerden iş ortaklarıyla çalışarak mevcut ürün ve hizmetlerini dijital ortama taşıdıklarını açıklayan Abdullah Orkun Kaya:

“TTNET 360 vizyonu ile müşterilerimizin dijital çözüm ortağı olacağımızı, müşterilerimizin hayatını çevreleyecek yeni dijital platformları çok kısa süre içerisinde hizmete sunmaya başlayacağımızı söylemiştik. Bugün, iki yeni e-ticaret platformunu hizmete sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Fiyat karşılaştırma kılavuzu okacabukaca.com ve kendi servislerimizin çevrimiçi satışına ivme kazandıracağımız ttnetcarsi.com.tr ile müşterilerimizin e-ticarete açılan kapısı olacağız. E-ticaret platformlarımız ile dijital ekosistemin gelişimine katkı sağlayacağız. İnternet tabanlı dijital platformlarda daha güçlü şekilde var olmaya devam edeceğiz. E-ticaret alanında tek başımıza değil, iş ortaklarımız ile beraber büyümek istiyoruz. E-ticaret platformlarımız, bu vizyonumuzun ilk örnekleri. Ancak bunlarla sınırlı kalmayacağız. Çok yakın bir zamanda, Türkiye’yi yeni dijital çözüm ve teknolojiler ile tanıştıracak, dijital müşteri evrenine yeni uygulamalar eklemeye devam edeceğiz” dedi.

Yeni açılan ttnetcarsi.com.tr sitesinden TTNET ürün ve servisleri avantajlı fiyat ve kampanyalarla müşterilere sunulacak. ttnetcarsi.com.tr’den; tüm internet paketleri ve kampanyaları, 3G ürünleri ve kampanyaları, Tivibu ev ürün paketleri, TTNET Alo ürün ve ilgili kampanyaları başta olmak üzere bir çok servise erişmek mümkün olacak.

TTNET’in Fenn Bilgi Teknolojileri A.Ş işbirliğiyle hizmete açtığı www.okacabukaca.com sitesi ise, tüketicilere satın alma kararları öncesi ihtiyaç duydukları bilgileri sunan bir alışveriş kılavuzu olma özelliği taşıyor. İnternet üzerinden satışı yapılan ürünlerin fiyatlarını okacabukaca.com üzerinden birbiriyle kıyaslayabilen kullanıcılar, platform sayesinde ürünler ile ilgili detaylı bilgiye sahip olabiliyor. Kullanıcılar, ürünler hakkında diğer kullanıcılar tarafından yazılan detaylı yorumları okacabukaca.com’da okuyabiliyor.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics