İnternet E-ticaret 18 MART 2014 / 10:27

E-ticaret paketi yenilendi

Uyguladığı satış ve pazarlama yöntemleri ile e- ticaret dünyasında fark yaratan Proticaret’in ücretsiz yazılımı halen Türkiye’de 25 bin e-ticaret sitesinin 19 bini tarafından kullanılıyor. Proticaret çeşitli sektörlerden kullanıcıların işini kolaylaştırmak için yazılımlarını güncelledi. Konuyla ilgili açıklama yapan Proticaret kurucu ortağı Salih Sarı şu detayları paylaştı:

“Kullanıma sunduğumuz 2.2 versiyonu birçok yeniliği içinde barındırıyor. Yine ücretsiz indirilebilen 2.2 yazılımı el terminalleri tarihe karışıyor, teklif yönetimi kolaylaşıyor, teknik servis takibi kabus olmaktan çıkıyor, ayrıca çok sayıda ödeme sistemi kullanılabiliyor. Konuyla ilgili olarak çevrimiçi destek ekibimiz de her an yardıma hazır.”

- Proticaret 2,2’de e-ticaret yapanların işlerini kolaylaştıracak pek çok yenilik var. Bu yenilikler arasında en önemlisi, çevrimiçi destek sistemi. Bu uygulama bir 1 Nisan-30 Haziran arasında test edilecek ve zorunlu olarak kullanılmaya başlayacak. Uygulama BTK’nın denetiminde yürütülen bir projenin ürünü olarak kullanılacak. Buna göre, her e-ticaret sitesinin çevrimiçi müşteri destek hattı olmalı ve bunlar düzenli olarak arşivlenmeli.

- 2.2 versiyonu içinde yeni ödeme sistemleri de kullanıma sunuldu. Proticaret’in yeni versiyonu sadece bankaları değil, tüm özel ödeme sistemlerini destekliyor. Buna göre ipara, Paymac, Payu api, Genpa, KVK, Telpa, gibi ödeme sistemleri bu paket içinde yer alıyor. Ayrıca bu paket içinde yeni ödeme sistemleri kolayca aktif duruma geliyor.

- Proticaret 2.2 içinde her ölçekte kapıdan kapıya satış yapan plasiyerler için gerekli yazılım da mevcut. Bu uygulama ile kullanılan el terminalleri tarihe karışıyor. Plasiyer elemanlar kullandıkları basit tabletler ile hem büyük ekranlara hem de tüm kullanım çeşitliliğine sahip olacaklar. Proticaret 2.2 içinde bir başka ilk de yer alıyor. Plasiyer yönetim paketi içindeki satış bölge tanımlamaları, satış yerleri tanımı, satış grup tanımlamaları, plasiyer tanımları, müşteri plasiyer atama, müşteri temsilcisi toplu güncelleme, plasiyer prim takibi, plasiyer siparişleri listesi özet/ detay, plasiyer satış raporları, plasiyer ciro raporlarının yönetimi özellikleri ile plasiyer yönetimini yapmak çok kolay bir hal alıyor.

- Proje firmalarının ve teklif usulü çalışanların hayatını kolaylaştıracak bir uygulama Türkiye’de ilk kez uygulanan bu paket içinde yer alıyor. Pakette, Teklif tipi Tanımları, Teklif Durumu Tanımları, Sevk ve Gönderim yöntemi tanımları, ödeme yöntemi tanımları, teklif proje tanımları, Teklif Geçmişini Takip Edebilme, Teklif Personel Tanımlamaları, Her ürün satırına özel beş satır ıskontosu, iki adet dip ıskonto, Ürüne Özel Hizmet / İşçilik Fiyatı verebilme, Teklif içerisinde ürüne ait resim ekleyebilme, Teklif içerisinde ürüne ait en/boy/yükseklik/hacim/ağırlık bilgisi girebilme, Plasiyerin Müşteri Adına teklif sepeti oluşturabilmesi, 10adet Combobox, 10 adet Checkbox Alan Tanımlama, Yönetici Onay Kontrolü, Aktif / Pasif Teklifler, Teklif Raporlarının takibi gibi birçok özellik bulunuyor. Teknik Servis raporları Proticaret?e on-line Satış sonrası hizmetlerde büyük önem taşıyan teknik servis hizmeti, Proticaret’in 2.2 versiyonu içinde bulunan Teknik Servis Raporlama paketi ile sorunsuz olarak başlatmak ve sonlandırmak mümkün.

- E- ticaret sitelerinin en büyük sorunu tedarikçi ilişkilerini koordine etmek. Proticaret’in yazılım mühendislerinin hazırladığı paket ile e-ticaret sitesi ile bütünleştirme sağlamak çok kolay. Bütünleştirme paketi içinde e-Ticaret siteleri ile bütünleşik, ürün ekleme yetkilerini belirleme, tedarikçi ürün yönetim paneli, sınırsız tedarikçi tanımlama var.

 
ETİKETLER : Proticaret

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics