İnternet E-ticaret 23 TEMMUZ 2014 / 15:17

E-ticarette yeni platform

Her şeyin çevrimiçi satıldığı günümüzde dev mağazaların, alışveriş merkezlerinin yerini e-ticaret siteleri aldı. Bu sayede kısıtlı bir kitleye ulaşan mağazalar internet üzerinden milyonlara ulaşarak cirolarını artırdılar ve dev firmalar haline geldiler. İyi bir e-ticaret girişiminin kolayca kurulmasını sağlayan sistem Pagegy.com geldi.

Uzakrota ve Gezigoo gibi projeleri ile tanınan Gökhan Erdoğan, Moskova’da yaşamını sürdüren 37shoes.ru sitesinin kurucusu Hakan Aydemir ve iş adamı Akif Akay’ın kurduğu Pagegy.com, kullanıcıların kendi logoları ve kendi tasarımları ile ürünlerini satmalarına olanak sağlayan banka ödeme sistemi, alan adı gibi dertlerden kurtaran ve satış yapmalarına olanak tanıyan bir sisteme sahip.

E-posta adresiniz ile üye olabileceğiniz Pagegy’e girdikten sonra, burada yapılan yönlendirmelerle mağazanızı açmanız yaklaşık 2-3 dakikanızı alıyor. Pagegy.com, şu anda Türkçe, Rusça ve İngilizce olarak hizmet veriyor. Ortaklardan Gökhan Erdoğan, “Yakın bir zamanda sistemimize Bulgarca, Sırpça, Boşnakça, Lehçe ve Yunanca gibi dilleri de bütünleştirerek k Paymentwall desteğiyle Doğu Avrupa pazarında söz sahibi olmayı planlıyoruz” dedi. Pagegy’ın ortaklarından Hakan Aydemir ise sistemi şöyle anlattı: “Kullanıcılar otellerini, tur paketlerini, tekstil ürünlerini, elektronik eşyalarını ya da satmak istedikleri ne varsa Pagegy.com’a ekleyerek, yalnızca 2 dakika içerisinde satışa başlayabilirler.”

6 aylık bir sürede Bootstrap altyapısı kullanılarak geliştirilen Pagegy.com, hemen her sektörden kullanıcıya hitap ediyor ve Paypal ile anlaşması da bulunuyor. Akif Akay, asıl amaçlarının müşterilerinin sadece yerel pazara değil, Yandex Market, Ebay ve Gittigidiyor gibi sitelerde ürünlerinin yer almasını sağlayarak uluslararası birer marka haline gelmelerini desteklemek olduğunu söylüyor.

İlk 3 günlük kullanımı ücretsiz olan servis, 3 günlük kullanım sonrasında 14,95 dolardan başlayan fiyatlarla, kullanıcılar Pagegy’ın partneri olduğu ödeme altyapı sistemlerinden Paymentwall üzerinden güvenli bir şekilde kredi kartlarıyla sisteme sahip olabilirler.

 
ETİKETLER : Pagegy.com
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN