İnternet E-ticaret 26 MART 2013 / 09:59

Esnaf internete adım attı

Alışveriş ve ticaret hayatının gözdesi Doğubank İş Hanı, Yazıcıoğlu İş Hanı, Perpa Ticaret Merkezi, Yedpa Ticaret Merkezi, İMÇ Çarşısı, Hayyam Pasajı gibi birçok çeşit ürünün bulunduğu çarşı ve hanlar artık Sanalpazar.com’a taşındı.

Sanalpazar.com, Türkiye’nin en çok ziyaret edilen çarşılarından alışveriş yapma fırsatı sunuyor. Teknolojik ürünler, müzik albümleri, hediyelik ve turistik eşyalar, takılar, çanak-çömlekler, yöresel desenlerle süslü özel giysiler gibi önceleri sadece çarşı ve hanlarda bulabilecek ürünler Sanalpazar.com’a taşındı.

Sanalpazar.com, artık Doğubank İş Hanı, Yazıcıoğlu İş Hanı, Perpa Ticaret Merkezi, Yedpa Ticaret Merkezi, İMÇ Çarşısı, Hayyam Pasajı gibi gözde alışveriş alanlarını internet ortamına getiriyor.  Sanalpazar.com kullanıcılarına “İster al, ister sat” hizmeti sunuyor. Sitenin ‘Çarşılar’ına giren kullanıcılar ürün satmak, ürün satın almak, kişiye özel avantajlardan yararlanmak, vade farksız 12 taksit imkanından yararlanmak mümkün.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN