İnternet E-ticaret 08 ARALIK 2016 / 09:56

Gayrimenkul projeleri birleştiriliyor

CRM Medya, tasarladığı projedefirsat.com web sitesini müşterilerinin ve sektör profesyonellerinin kullanımına açtı. Bütün markalı konut projelerini bünyesinde toplayan proje tanıtım sayfası projedefirsat.com ; konut projelerinin kampanya ve indirimlerinin web üzerinden yatırımcılarla buluşturuyor.

Mevcut ve potansiyel müşterilerin ihtiyaçlarını tespit ederek tasarladığı www.projedefirsat.com  web sitesini, müşterilerinin ve sektör profesyonellerinin kullanımına açtı.CRM Medya’nın son dönemdeki projelerinden biri olan projedefirsat.com’un, hem konut satıcısı hem de konut arayan alıcı için önemli bir platform olması bekleniyor.Ayrıca proje tanıtım sayfası, İstanbul, İzmir ve Ankara başta  olmak üzere çok sayıda farklı kentte  bulanan markalı projelerin; konumlandığı ilçedeki dairenin  lokasyonu ve kat planları takipçilerine sunuyor. Öte yandan ev almanın da zorluğunu ortadan kaldırma amacında olan  projedefirsat.com , markalı konut projelerinin kampanya ve indirimlerini web üzerinden  yatırımcılarla buluşturuyor.

Takipçiler, sayfa üzerinde satışa çıkan markalı konutların bilgilerine ulaşabiliyor. projedefirsat.com tanıtım sayfasında, vade oranları ve taksit seçenekleri, lüks konut, villa, ofis veya  kentsel dönüşüm projelerinin detayları da yer alıyor. Ayrıca tanıtım sayfası, konut alıcılarına inceleyebilme, ilgilendikleri konut projesini  diğer projelerle karşılaştırma olanağı da sunuyor. www.projedefirsat.com   tanıtım sayfası, emlak arayanlara, form doldurup müşteri temsilcileriyle görüşüp proje hakkında daha detaylı bilgi edinme şansı tanıyor.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics