İnternet E-ticaret 16 ŞUBAT 2016 / 12:22

Girişimcilere uçtan uca destek

PayU Türkiye, girişimlere yönelik cazip bir paket hazırladı. 1 Haziran 2014 tarihinden itibaren kurulmuş; SaaS, PaaS, fintech, sosyal medya ve mobil uygulama tabanlı girişimlere yönelik hazırlanan “e-Ticaret 101 Paketi”  ile girişimler, 600 TL + KDV olan kurulum ücretini ödemeden PayU ödeme çözümlerini kullanmaya başlayabilecek. Ayrıca paketten yararlanan girişimler, 01 Aralık 2016 tarihine kadar tüm ödeme işlemleri başına %1,70 komisyon oranına ek olarak 0,25 TL işlem bedeli avantajından da faydalanacak. Bu girişimlerin tüm ödeme işlemleri, PayU’nun 150’nin üzerinde fraud filtresi ve 7/24 çalışan uzman ekibiyle incelenerek olası fraud (sahtecilik) işlemlerine karşı da korunacak. PayU Türkiye, çeşitli iş ortaklıklarıyla da çözümler sunarak, girişimcilere somut faydalar sağlamayı hedefliyor. Woocommerce ya da Shopify altyapısı kullananlar ek bir ücret ödemeksizin, özel geliştirilen eklentilerle PayU ile ödeme almaya başlayabiliyor.  “e-Ticaret 101 Paketi” kapsamında B!Sonraki, içerikbulutu, Sendloop, sosyalesnaf ve Kamara ile çeşitli iş ortaklıkları da sağlanıyor. Girişimcilere işlerini geliştirmelerine yönelik sosyal medya yönetiminden, e-posta gönderimine, sanal ofis hizmetlerinden reklam ve tanıtım hizmetlerine kadar birçok servis uygun fiyatlarla sunuluyor.
“Girişimcilerin ödeme sistemleri alanında yaşadığı zorlukları gözlemleme fırsatı buluyoruz” diyen PayU Türkiye CEO’su Emre Güzer, girişimcilerin e-ticaret ekosistemine girişini kolaylaştırmak için özel bir servis paketi tasarlamaya karar verdiklerini belirtti. “Yaptığımız işbirlikleri ve partnerlerimizle birçok farklı sektörden girişimin ödeme ihtiyaçlarına çözümler sunuyoruz. Fakat artık bu hizmetleri daha genele yayma zamanı geldi” yorumunu yapan Emre Güzer, şöyle devam etti:
“İş kurmak, onu yönetmek, gelir sağlayabilmek ve işin uzun soluklu olmasını sağlamak için girişimcilerin kendilerine yatırım yapmaları gerek. Bu kapsamda gelecekte mentorlük gibi bazı projeleri hayata geçirerek girişimcilere yardım edeceğiz. PayU olarak gerek küresel gerekse yerel alandaki tecrübe ve gelecekte hayata geçireceğimiz yeni projeler ile Türk girişimcisinin yanında olmaya devam edeceğiz.”

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics