İnternet E-ticaret 24 NİSAN 2013 / 11:06

Groupon Türkiye dört yaşında

[caption id="attachment_39526" align="alignleft" width="280"] Groupon Türkiye Genel Müdürü Onur Aydın[/caption]

Groupon, Türkiye’deki dördüncü yılına girdi. Groupon Türkiye Genel Müdürü Onur Aydın, önümüzdeki dönemde aktif hizmet verdikleri il sayısını hızla artırmayı hedeflediklerini belirterek, geçmiş yıllarda olduğu gibi bu yıl da birçok önemli projeyi hayata geçirmeyi planladıklarını söyledi.

Dünya çapında 48 ülkede yeme-içme, tatil, hizmet ve ürün kategorilerinde günlük kampanyalar sunan Groupon, nisan ayı itibariyle Türkiye’deki dördüncü yılına girdi. Türkiye’de birçok ile özel kampanyalar sunan Groupon, önümüzdeki dönemde hizmet verdiği il sayısını hızla artırmayı hedefliyor.

Groupon’un gelişen pazarlar bölge merkezi olan Groupon Türkiye, geçtiğimiz yıl iPhone ve Android uygulamalarını hizmete sundu. Şirket, önümüzdeki dönemde bu alana ağırlık vererek, mobil uygulamaları üzerinden yapılan satışları daha da artırmayı hedefliyor.
ETİKETLER : Groupon Onur Aydın
YORUMLAR
melis Kosemen 01 TEMMUZ 2013 / 12:22 0 0
23.04.2010 tarihinde kurulmuş olan Groupon nasıl oluyor da Nisan 2013 de 4 yaşında oluyor ???? Hiç araştırma yapılmadan mı haberler yayınlanıyor.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN