İnternet E-ticaret 29 ARALIK 2015 / 10:41

iLab Holding, Arabam.com’u satın aldı

iLab Holding, seri ilanlar alanındaki stratejik satın alımlarına, araba ilanları kategorisindeki Arabam.com’u ekledi. Arabam.com yatırımı ile birlikte araba seri ilanları alanına güçlü bir giriş yapan iLab Holding, online seri ilan kategorisinde önemli bir iş tecrübesine sahip. iLab Holding halihazırda portföyünde Kariyer.net ve emlak ilanları girişimi Emlakjet.com’u bulunduruyor.
2000 yılında kurulan Arabam.com, milyonlarca internet kullanıcısı, binlerce oto galerisi ve otomotiv şirketine hizmet ediyor. Oto galeriler ve tekil bireyler tarafından yayınlanan 100 binlerce motorlu taşıt ilanını, Arabam.com internet sitesinde ve iOS/Android mobil platformlar üzerinden son kullanıcılar ile buluşturuyor.
"Arabam.com yatırımımız, iLab Holding’in online seri ilan pazarına stratejik büyüme alanı olarak bakışının sonucu” diyen iLab Holding Kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa E. Say, “Doğan Grubu’nun ardından, Arabam.com’da iLab olarak platformu yeni hedeflere taşıyacağız” yorumunu yaptı.
 
ETİKETLER : Arabam.com iLab Holding

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN