İnternet E-ticaret 28 OCAK 2013 / 14:18

Kişiye özel cep telefonu kapakları

Cep telefonları için kişiye özel kapak tasarımları yapılabilen çevrimiçi platform www.coverzz.com açıldı.

Facebook veya Instagram üzerinden bağlanılan sitede kullanıcılar, bu ağlarda paylaştıkları fotoğrafları ile kendi özel cep telefonu kapaklarını tasarlayabilecekelri belirtildi.

Siteyle ilgili yapılan açıklamada, Instagram ya da Facebook hesapları ile sisteme giriş yapıldıktan sonra, kişinin bu sosyal ağlara yüklemiş olduğu tüm fotoğrafları kullanımına hazır hale geldiği açıklandı. Dileyen kullanıcıların, tasarımlar için bilgisayarlarındaki fotoğrafları da kullanabileceği platformu kullanarak, cep telefonu kapağının rengini belirledikten sonra, kendi fotoğrafları ile kapaklarını tasarlayarak, birkaç adımda siparişlerini tamamlayabilecekleri belirtildi. Ayrıca kullanıcılar tasarımını yaptıkları cep telefonu kapaklarını kendi sosyal ağ hesaplarında paylaşabiliyorlar.

Kredi kartı ve PayPal ile ödeme yapılabilen site üzerinden, 49 TL karşılığında iPhone 5, iPhone 4, 4S ve Galaxy SIII modelleri için, 89 TL karşılığında ise iPad modelleri için kapak tasarlanabildiği belirtildi. Verilen siparişler, kargo ücretiz olmak üzere beş iş günü içerisinde teslim edileceği açıklandı. 

Site üzerindeki “Sanal Hediye Kartları” bölümüne giren kullanıcılar, Coverzz hediye etmek istedikleri yakınlarına hediyelerini mail yolu ile ya da hediye kartının çıktısını alarak ulaştırabilecekler. Kurumsal anlamda şirketlere özel, bir yüzünde kendi logolarının basılı olduğu hediye kartları özel günlerde müşteriler veya çalışanlara gönderilebiliyor.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN