İnternet E-ticaret 28 OCAK 2013 / 14:18

Kişiye özel cep telefonu kapakları

Cep telefonları için kişiye özel kapak tasarımları yapılabilen çevrimiçi platform www.coverzz.com açıldı.

Facebook veya Instagram üzerinden bağlanılan sitede kullanıcılar, bu ağlarda paylaştıkları fotoğrafları ile kendi özel cep telefonu kapaklarını tasarlayabilecekelri belirtildi.

Siteyle ilgili yapılan açıklamada, Instagram ya da Facebook hesapları ile sisteme giriş yapıldıktan sonra, kişinin bu sosyal ağlara yüklemiş olduğu tüm fotoğrafları kullanımına hazır hale geldiği açıklandı. Dileyen kullanıcıların, tasarımlar için bilgisayarlarındaki fotoğrafları da kullanabileceği platformu kullanarak, cep telefonu kapağının rengini belirledikten sonra, kendi fotoğrafları ile kapaklarını tasarlayarak, birkaç adımda siparişlerini tamamlayabilecekleri belirtildi. Ayrıca kullanıcılar tasarımını yaptıkları cep telefonu kapaklarını kendi sosyal ağ hesaplarında paylaşabiliyorlar.

Kredi kartı ve PayPal ile ödeme yapılabilen site üzerinden, 49 TL karşılığında iPhone 5, iPhone 4, 4S ve Galaxy SIII modelleri için, 89 TL karşılığında ise iPad modelleri için kapak tasarlanabildiği belirtildi. Verilen siparişler, kargo ücretiz olmak üzere beş iş günü içerisinde teslim edileceği açıklandı. 

Site üzerindeki “Sanal Hediye Kartları” bölümüne giren kullanıcılar, Coverzz hediye etmek istedikleri yakınlarına hediyelerini mail yolu ile ya da hediye kartının çıktısını alarak ulaştırabilecekler. Kurumsal anlamda şirketlere özel, bir yüzünde kendi logolarının basılı olduğu hediye kartları özel günlerde müşteriler veya çalışanlara gönderilebiliyor.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics