İnternet E-ticaret 01 EKİM 2013 / 10:23

Mastercard e-fest başladı

MasterCard tarafından bu yıl üçüncüsü düzenlenen Türkiye’nin ilk ve tek çevrimiçi alışveriş festivali “” bugün başladı. 6 Ekim 2013 tarihine kadar sürecek MasterCard E-Fest, çevrimiçi alışveriş tutkunları için fırsatlar sunuyor.

 Türkiye’nin önde gelen çevrimiçi alışveriş siteleri, MasterCard E-Fest kapsamında, MasterCard kullanıcılarına yüzde 50’ye varan indirimlerin yanı sıra, ücretsiz kargo hizmetinden, indirim çeklerine, üç al iki öde kampanyasına kadar birçok avantaj sağlıyor.

MasterCard tarafından bu sene üçüncüsü gerçekleştirilen çevrimiçi alışveriş festivali “MasterCard E-fest” başladı. Festival kapsamında, Türkiye’nin önde gelen çevrimiçi alışveriş siteleri, MasterCard kullanıcılarına yüzde 50’ye varan indirimler özel indirimler ve üç al iki öde, ücretsiz kargo gibi fırsatlar sunuyor. Türkiye’nin internet üzerinden yapılan ilk ve tek alışveriş festivali olan MasterCard E-Fest kapsamında, avantajlı alışveriş imkânı sunan çevrimiçi alışveriş siteleri arasında, Mudo, Lidyana, Morhipo, Beymen, Evmanya.com, Sigortam.net, KlikSA, Coverzz, Annelutfen.com, Bonvagon, Butikbebe, Amerikadaniste, AVIS, Inttur, Perabulvarı, Cicek.com, Boyner, Boynerevde, littleceasers.com.tr, Sanalpazar, TEKZEN, elmasepeti.com,e-reyon ve kadinkuaforu.com bulunuyor.

MasterCard E-Fest indirim ve avantajlarından faydalanmak isteyen çevrimiçi alışveriş tutkunlarının, 6 Ekim tarihine kadar festivale dahil olan çevrimiçi alışveriş sitelerinden MasterCard logolu kartlarını kullanarak alışveriş yapmaları yeterli.

 
ETİKETLER : MasterCard E-Fest

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN