İnternet E-ticaret 30 MAYIS 2013 / 15:36

popsbuy.com faaliyete geçti

E-ticaret alanında faaliyet gösteren popsbuy.com; marka yüzü Yıldız Çağrı Atiksoy’un da katılımıyla düzenlenen basın toplantısıyla tanıtıldı.Türkiye’nin önde gelen yüzlerce popüler e-ticaret sitesini bünyesinde toplayan popsbuy.com internet kullanıcılarına harcadıkça kazanabilecekleri bir platform sunuyor. popsbuy.com üyeleri takip ettikleri internet siteleri üzerinden yaptıkları alışverişlerden sitelerin belirlediği oranlarda indirimler ile PopsPara kazanabiliyor. Üyeler, kazandıkları PopsParalarını popsbuy.com’da harcayabilirken, kazandıkları PopsParaları nakit paraya çevirebilme fırsatı da buluyor.

Gecede Popsbuy.com hakkında bilgiler veren Şirketin Pazarlama Direktörü Emir Gökçeler, Popsbuy.com’un internet üzerinden yapılan alışverişlere farklı bir boyut kazandırma misyonu ile yola çıktığını belirtti ve şunları ekledi:
“Popüler sosyal alışverişin adresi popsbuy.com Türk e-ticaret eko sistemine daha önce tecrübe edilmemiş yepyeni bir sosyal alışveriş ağı olgusu kazandırmak ve Türk e ticareti içerisinde yer alan işletmeler ile tüketicileri kazançlı ve keyifli bir çatı altında toplamak adına yola çıktı. Popsbuy, yaratmış olduğu bu sosyal alışveriş ağı olgusu ile üyelerini yüzlerce kategoride binlerce ürün ve hizmet satışı sunan Türkiye’nin popüler çevrimiçi alışveriş siteleri ile buluşturmaktadır. Üyeler söz konusu bu internet sitelerinden rahatlıkla alışveriş yapabilirken ve yaptıkları alışverişlerden sitelerin belirlediği oranlarda popsPara kazanabiliyorlar. Popsbuy da üyeler alışverişlerinden Kazandıkları bu popsparaları, sitede harcamaya devam edebilirken; dilerlerse kazandıkları bu popsparaları nakit paraya çevirebilme fırsatı da buluyorlar.”

Toplantıya katılan ve sosyal sorumluluk projelerine verdiği desteklerle adından sıkça söz ettiren Ceyhun Yılmaz, popsbuy.com aracılığı ile sosyal medya kanallarında açtığı tabelalardan elde edilen geliri sosyal sorumluluk projelerine bağışlayacağını duyurdu.

 
ETİKETLER : Popsbuy.com
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN