İnternet E-ticaret 10 OCAK 2013 / 11:58

Sevdiklerinize çevrimiçi hediye çeki

Alışverişi sevmemenin yanı sıra hediye almakta güçlük çekenler için hizmet veren sanahediyemvar.com ile hediyeleri hediyenin sahibi seçiyor.

Teknojinin gelişmesi ve çalışan kesimin zamansızlıktan yakınması sonucu doğan e-ticaret portalları günden güne kendini geliştirmeye ve yeni atılımlar yapmaya devam ediyor.

Yüzden fazla markayla çalışan sanahediyemvar.com, 2013 yılında binden fazla markayla işbirliği yapmayı hedefliyor.

Hediye vermeyi, alıcının istediği miktarda seçtiği hediye çekinin hediye sahibine mesaj yoluyla ulaşması ve ardından markalardan birinden dilediği hediyeyi alması mantığı üzerine kurulu. Ücreti alıcı tarafından ödenen hediye tercihi alıcısı tarafından yapılan hediyeler sayesinde minimum zamanda karşılıklı memnuniyet sağlanıyor.

Bireysel hediyelerin yanısıra şirketler de kurumsal hediye edebiliyor

Bireylerin kişisel hediye alırken zorlanmaları dışında bir de kurumsal şirketlerin belirli periyotlarda çalışanlarına hediyeler sundukları ve ödüllendirdikleri dönemler var. Kurumların çalışanlarına vereceği hediye çeki karşılığında diledikleri hediyeyi alabilme özgürlüğü sağlıyor.

sanahediyemvar.com CEO’su Tuncay Yaman “beğenme garantili hediye” sloganıyla yola çıkarak hayat verdikleri projeleri konusunda şu açıklamalarda bulunuyor;“ Türkiye’nin ilk kez “beğenme garantili hediye” konseptiyle kurulan, dünyada ise daha önce hiç uygulanmamış bir e-ticaret formatına sahip olan, SanaHediyemVar.com ile herkes “beğenme garantili hediye” gönderimi yapabilecek. Çünkü SHV* çeki hediye ettiğinizde, çeki alan kişi tamamen kendi zevkine, ihtiyacına ve zamanına göre istediği hediyeyi seçebiliyor. Böylece birine hediye alırken, her zaman hepimizi sıkıntıya sokan sorular ortadan kalkıyor ve herkes gönlünce seçim yapabiliyor. SHV’de hediye çeki gönderdiğinizde, hediyeyi alan kişi mücevherden elektronik eşyaya, bebek ürünlerinden kişisel yaşam koçluğuna kadar pek çok farklı alternatiften istediğini, o an canının çektiğini, kendisi için en uygun zamanda alabilir.”

 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics