İnternet E-ticaret 19 OCAK 2016 / 10:32

Ticimax’tan KOBİ’lere e-ticaret eğitimi

E-ticaret altyapısı sağlayıcısı Ticimax, KOBİ’lere ücretsiz e-ticaret ve dijital pazarlama eğitimleri vermeye başlıyor. Eğitimin başlıca konuları e-ticarette başarı faktörleri, dijital pazarlama, Google adwords, e-posta pazarlama ve ödeme sistemleri olarak belirlendi. Ticimax Genel Müdürü Cenk Çiğdemli de, tüm KOBİ’lerin sadece bir e-ticaret sitesi açmalarını değil, işlerini destekleyerek her birinin büyük başarı hikayeleri yazmalarını hedeflediklerini vurguladı.

E-ticaret, bilinçli yatırımlarla yaygınlaştırılmalı
Türkiye’de yaklaşık 14 bin e-ticaret sitesi var ve 77 milyon nüfusa karşılık 12 milyon e-ticaret müşterisinin bulunduğu ortalama sepet tutarı 201 TL seviyesinde. Bu da e-ticarette gidilecek epey yol olduğunun en açık göstergesi. Bu sonuçlar ışığında önceliğini ‘eğitim’ olarak belirleyen Ticimax her sektörden işletmenin kaliteli bir altyapıya sahip olması için yatırımlarla e-ticaretin yaygınlaşmasına destek oluyor.
KOBİ’ler ülke ekonomisinde önemli bir role sahip. KOBİ’lerin en önemli sorunları arasında finansman ve nitelikli işgücü var. KOBİ’lerin e-ticarete girişinde de yaşadıkları bu sorunlardan dolayı, nitelikli işgücü için Ticimax devreye giriyor ve bu firmalara yönelik ücretsiz e-ticaret eğitimlerine başlıyor. Dört haftalık bu eğitimler haftanın bir günü ve tüm gün olarak düzenlenecek. Eğitimler Şubat ayının ilk haftasında Ticimax’ın Ataşehir’deki yeni binasında başlayacak. Kayıt için www.ticimax.com adresi ziyaret edilebilir. 
YORUMLAR
ilhami aydın 12 EKİM 2017 / 11:28 0 0
bu konuda ticimax oldukça iyi işler yapmakta tebrikler. http://www.hiperaktifdizayn.com

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN