İnternet E-ticaret 09 MAYIS 2014 / 12:01

Yandex alışverişe de yardım ediyor

Yandex, artık eviniz için ihtiyaç duyacağınız çok sayıda ürünü kolayca bulup detaylıca inceleyebilmenizi ve daha iyi fikir sahibi olmanızı sağlıyor. Yandex üzerinden yapacağınız arama sonucunda ihtiyacınız olan eşyanın fotoğraflarına, teknik özelliklerine, farklı e-ticaret sitelerindeki fiyat bilgilerine ve bu sitelerle ilgili kullanıcıların yaptığı yorumlara ulaşıp internet üzerinden alışverişlerinizi kolaylaştırabilirsiniz. Ayrıca ilgili ürün hakkında kullanıcıların yaptığı yorumlar da tek tıkla ekranınıza geliyor.

Evinizin ölçülerine uygun eşya seçiyor
Evleneceğiniz, yeni bir eve taşınacağınız ya da eski eşyalarınızı değiştireceğiniz zaman, farklı ölçülere sahip alanlara uygun eşyayı bulmak için elinizde metre ile mağaza mağaza gezmenize artık gerek kalmıyor! Elinizdeki ölçülere göre uygun eşyayı bulmak için Yandex size kolay bir çözüm sunuyor. Örneğin; 70 cm genişliğinde 190 cm yüksekliğinde bir buzdolabına ihtiyacınız var, Yandex arama çubuğuna “buzdolabı” yazıp karşınıza gelen sihirbazdan ilgilendiğiniz markayı seçebilirsiniz. Daha sonra arama filtrelerinden aradığınız ölçüleri yazarak, bu ölçülere sahip buzdolabı modellerine, bu modellerin satıldığı e-ticaret sitelerindeki fiyat bilgisine ve ürünle ilgili kullanıcı yorumlarına anında ulaşabilirsiniz.

Ev ihtiyaçlarınızı bir listeye topluyor

Yandex ile artık oturduğunuz yerden evinizin ihtiyacı olan herşeyi tek bir tık ile bulabiliyorsunuz. Beyaz eşyadan küçük ev aletlerine, televizyondan klimaya kadar aradığınız herşeyi Yandex tek bir liste halinde sunuyor ve size sadece aralarından seçmek kalıyor. Tüm renk, boyut, teknik özellik ve satış yerleri hakkında detaylı bilgileri veren Yandex ile saatlerce mağaza gezmek zorunda kalmıyorsunuz. Yandex ihtiyacınız olan en iyi seçeneği size sunarak alışverişte de hayatınızı kolaylaştırıyor.

 

 
ETİKETLER : yandex

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics