İnternet E-ticaret 02 MART 2016 / 15:03

Yenilenen flypgs.com ile farklı seyahat deneyimi

Pegasus Hava Yolları için flypgs.com web sitesini bir seyahat platformu olarak yeniden tasarlayan Nexum, projenin altyapısında  uluslararası birikimi ve  Ar-Ge çalışmalarıyla ortaya çıkardığı Impleon İçerik Yönetim Sistemi’ni kullandı. 
Nexum CEO’su Filiz Behrendt, Pegasus için hazırladıkları flypgs.com sitesinde  “yeni nesil seyahat” olgusunu ortaya çıkaracak çalışmalara odaklandıklarını söyledi. Filiz Behrendt güncel içerik, kolay kullanım ve tüm cihazlara uyumlu çözümlerin yarıştığı bir dünyada bu rahatlığı müşteriye yansıtabilmek için dijital ekiplerin de kolaylıklara ihtiyaç duyduklarını vurguladı. Behrendt, Nexum’un uluslararası deneyimi ve Ar-Ge çalışmaları sonrasında ortaya çıkan Impleon İçerik Yönetim Sistemi’nin burada devreye girdiğini söyledi. 
 
Pratik seyahat imkanı
Pegasus için hazırlanan flypgs.com, tüm kullanıcıların seyahatlerini tek adresten, tercihlerine ve bütçelerine göre kolayca planlayabilecekleri bir platform haline geldi. Seyahat olgusu sitenin odağına alındı. flypgs.com, yeni tasarımıyla, seyahat etmek isteyen herkesin ziyaret edip, seyahatin tüm aşamaları için fikir ve destek alacakları bir platform olarak hazırlandı. Seyahatin farklı aşamalarına yönelik yenilenmiş ve zenginleştirilmiş içerik ve fonksiyonlar, geliştirilmiş kullanıcı deneyimi ve tüm cihazlarla uyumlu tasarım ile birleştirildi.
 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics