e-toplum 30 HAZİRAN 2014 / 08:02

2023 için paradigma değişikliği şart

MÜSİAD Uluslararası Fuarı ile birlikte gerçekleştirilecek High-Tech Port Projesi’nin tanıtımı yapıldı.

Resepsiyona Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Prof. Dr. Davut Kavranoğlu’nun yanı sıra MÜSİAD Genel Başkanı Nail Olpak, Ankara Sanayi Odası (ASO) Başkanı Nurettin Özdebir, 20’ye yakın ülkenin büyükelçi ve diplomatları, özel sektör temsilcileri ve bürokratlar katıldı.
MÜSİAD’ın geleneksel olarak düzenlediği iki büyük organizasyonu olan; MÜSİAD Uluslararası Fuarı ve Uluslararası İş Forumu 1993 yılından günümüze yeni projeler ekleyerek geldi. MÜSİAD, “yüksek ahlak, yüksek teknoloji” mottosu temelinde High-Tech Port ile yola devam ediyor. 26-30 Kasım 2014 tarihleri arasında İstanbul CNR Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilecek 15. MÜSİAD Uluslararası Fuarı ile eş zamanlı düzenlenecek olan High-Tech Port Projesi, Türkiye’nin ileri teknoloji üreten şirketlerini ve hedef pazarları bir araya getiriyor.
Nail Olpak yaptığı konuşmada “Son yıllarda gelişen bilgi teknolojileri, MÜSİAD Uluslararası Fuarları’nın önemli alanlarından birisi oldu. Bu sene genel anlamıyla teknolojiye, özellikle de bilgi teknolojilerine, verdiğimiz önemi daha da artırarak High-Tech Port temasını fuarımız içerisinde başlı başına bir alan ayırarak gerçekleştireceğiz. Bu yıl Türkiye’deki teknoloji devlerini, proje sahiplerini ve yatırımcıları bir araya getirmek, onları yurt içinden ve yurt dışından gelen iş adamlarıyla buluşturmak için High-Tech Port ile dönüşüm yaptık.” dedi.
ETİKETLER : Sayı:978

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics