e-toplum 08 TEMMUZ 2012 / 13:59

ALO 170 EMEA Projesi birinci oldu

ÇSGB, İŞKUR ve SGK kurumlarının yaklaşık 300 hizmetinin bütünleşik bir sekilde sunuldugu ALO 170 Projesi dünya devlerinin yarıştığı çağrı merkezi sektörünün dünya çapındaki büyük organizasyonu “ContactCenterWorld.com”da altın madalyayı aldı.
ÇSGB ve Turkcell Global Bilgi Almanya, İrlanda, Yunanistan, Portekiz gibi ülkelerden katılan güçlü rakiplerini geride bırakarak “En İyi Dışkaynak İş Ortaklığı’’ kategorisinde EMEA (Avrupa, Ortadogu ve Afrika) birincisi oldu. Kasım 2010 tarihinde Karaman’da hizmete açılan merkez, ülke ekonomisine bir yılda 142 milyon TL katkı sağlamıştı. 29 Haziran gecesi Londra’da gerçekleştirilen ödül töreninde, SGK Kurumsal İletişim Daire Başkanı İlhan İşman ile Turkcell Global Bilgi Yurtiçi İş Geliştirme Direktörü Akın Akalın beraber aldı.
“ContactCenterWorld.com”, her yıl, dünyanın en iyi çağrı merkezlerini ve çağrı merkezleri uygulamalarını belirlemek üzere iki aşamalı bir yarışma gerçekleştiriyor.
Dünyayı AMERICAS, APAC ve EMEA olmak üzere üç ayrı bölgeye ayırıyorlar ve birinci aşama olan bölge finallerinde, bölgelerin en iyi çağrı merkezlerini ve uygulamalarını belirliyorlar. Bölge finallerinden başarıyla çıkan uygulamaları, dünya finallerinde 25 ayrı kategoride “dünyanın en iyisi” olmak üzere mücadele ediyor. Her yıl binlerce şirketin katıldığı yarışmanın ilk etabı tamamlandı.
Şimdi sırada Kasım ayında Las Vegas’ta gerçekleştirilecek dünya finalleri var.
ETİKETLER : Sayı:879

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics