e-toplum 04 MAYIS 2015 / 10:15

Android Geliştirici Günleri başlıyor!

Android Geliştirici Günleri, 11-12 Mayıs tarihinde ODTÜ Kültür ve Kongre Merkezi’nde düzenleniyor. Etkinlik herkese açık ve ücretsiz.

Android Geliştirici Günleri’ne geri sayım başladı. Etkinlikte; alanında uzman konuşmacıların sunumları yanında ‘Android’e Giriş’, ‘IOS’a Giriş’, ‘Cardboard’, ‘Unity’, ‘Android Wear’, ‘Polymer’ ve ‘BLE’ gibi konularda çalıştaylar ve 24 saatlik ‘hekaton’ da gerçekleştirilecek. Elektronik Yapbozlar, Sanal Gerçeklik Oyunları, Masa Oyunları, İnteraktif ve eğlenceli DIY projelerini deneyerek keşfetme şansı, en yeni mini bilgisayar kartlarını ve android uyumlu ‘maker’ ürünlerini inceleme imkânı ve 3D yazıcılar da, AGG'de katılımcıları bekliyor olacak. Aklınızdaki proje fikrini 24 saat içerisinde Hackingfest Ankara’da geliştirebilir, sürpriz ödüllerin de sahibi olabilirsiniz.

Android Geliştirici Günleri’yle ilgili tüm detaylara http://www.androiddeveloperdays.com/2015/tr/ adresinden ulaşabilirsiniz.

 
ETİKETLER : 1020

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN