e-toplum 02 ŞUBAT 2015 / 09:19

Android Geliştirici Günleri heyecanı başladı

Android Geliştici Günleri, 11 - 12 Mayıs 2015 tarihinde ODTÜ Kültür ve Kongre Merkezi’nde herkese açık ve ücretsiz olarak 4. kez düzenleniyor. AGG için 1 Nisan’a kadar ‘Etkin Katılım Çağrısı’ gönderilebilir.

2014 yılında; 2053’ün üzerinde katılımcı ve 59 oturumla, 25 yerel, 34 uluslararası konuşmacıyla, 29 GDG’nin (Google Developer Group) ortak olarak gerçekleştirdiği Android Geliştirici Günleri’nin 2015 yılı heyecanı başladı. Organizasyonun sorumluları Murat Aydın ve Erdem Lafcı, “Geliştirici etkinlikleri diğer geliştiricilerle karşılaşmak için çok güzel bir fırsat. Diğer geliştiricilerden birçok şey öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda siz de bilgi ve tecrübelerinizi diğer geliştiriciler ile paylaşabilirsiniz. Yapacağınız konuşmayla birçok kişiye ilham olabilirsiniz. Böyle bir fırsatı kaçırmak istemiyorsanız, AGG’de konuşmacı olmak için başvurabilir ve konuşmacı olabilirsiniz. Android Geliştirici Günleri Etkin Katılım Çağrısı’nı 1 Nisan tarihine kadar gönderebilirsiniz” dediler.

Android Geliştici Günleri’ni takip edin…

AGG’de; geleceğin teknolojileri, mobil dünya, yeni nesil mobil cihazlar, nesnelerin interneti, Android işletim sistemi, farklı platformlarda çalışabilirlik, Uygulama Pazarlama ve Yığın Çekme (Growth Hacking), oyun geliştirme, tüm platformlar (Android, iPhone, Berry vb.) için ortak uygulama geliştirme altyapıları, HTML5, Javascript, Google TV, Google Play, Google Glass, sosyal ağlar, girişimcilik, bulut bilişim, iletişim çözümleri (NFC, Bluetooth, Wi-fi), 3G, 4G genişbant kablosuz iletişim ve etkileri, mobil eğitim ve daha pek çok konu tartışılacak. AGG için contact@androiddeveloperdays.com adresinden iletişime geçebilir, gelişmeleri www.androiddeveloperdays.com adresinden takip edebilirsiniz.

 
ETİKETLER : 1007

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN