e-toplum 22 HAZİRAN 2015 / 06:37

Başarının sırrı doğru iletişimde

Bilkent Cyberpark 2. Kuluçka Mezuniyet Töreni 5 Haziran tarihinde düzenlendi.

 

Törenin açılış konuşmasını yapan Bilkent Cyberpark Genel Müdürü Canan Çakmakçı, kuluçka döneminin maddi manevi deneyimler elde edilen bir eğitim süreci olduğunu ifade ederek “Bu sürecin onurlandırılması gerektiğini düşünüyoruz” dedi. SeoZeo ekibinden Burak Pehlivan’ın firmalarının başarı hikâyesini anlattığı konuşmasında; şu anda yurt dışından da müşterilerinin bulunduğunu, İstanbul’a taşındıklarını ve çok büyük firmalarla çalışmaya başladıklarını ama tüm bu kapıları açanın Bilkent Cyberpark olduğunu vurguladı. Pehlivan, “Firmaların Google’da daha üst seviyelere çıkması için onlara danışmanlık hizmeti veriyoruz. Ekibimizi sürekli büyütüyoruz, güzel insanlarla çalışıyoruz. Bir ‘start up’ın ilk 2 sene ayakta kalabilmesi çok önemli” açıklamasını yaptı.

Düşünen değil, tescilleyen kazanır!

Törende, ‘İkna, İletişim, Etkili Konuşma ve Markalaşma’ üzerine interaktif bir sunum gerçekleştiren Özgür Aksuna yoğun ilgi gördü. Klişelerden kurtulmanın öneminin altını çizen Aksuna, şunları paylaştı: “Kelimeleri değiştirirseniz dünyayı değiştirebilirsiniz! Taklit edilene kadar çalışmaya devam etmelisiniz. Doğru iletişim kanallarını kullanabiliyorsanız başarı sizin yanınızda oluyor. Başarının sırrı; doğru iletişimde.” Aksuna, markalaşmanın önemini vurgulayarak “Düşünen değil, tescilleyen kazanır” yorumunu yaptı.

 
ETİKETLER : 1027

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN