e-toplum 07 EYLÜL 2015 / 02:00

Bilişim Yıldızları e-Dönüşüm Yarışması için geri sayım başladı

Türkiye Bilişim Derneği ve Bahçeşehir Üniversitesi tarafından 2 Ekim tarihinde gerçekleştirilecek “Bilişim Yıldızları e-Dönüşüm Yarışması”, internet üzerinde dönüşüm sağlamış veya iş yapısını internet ortamına taşımış farklı web projelerinin daha iyi tanıtılması ve e-dönüşüme olan ilginin artmasını amaçlıyor.

2009 yılından bu yana TBD desteği ile düzenlenen “Bilişim Yıldızları e-Dönüşüm Yarışması” konusunda uzman ve tecrübeli jüri üyelerinin katılımıyla Türkiye’de oluşturulan başarılı internet e-dönüşüm çalışmalarını değerlendirmeyi amaçlıyor. Jüri oylamasının yanı sıra halk oylaması ile de değerlendirme yapılırken, bu sayede etkinliğe olan katılımın çok geniş bir yelpazeye yayılması sağlanıyor.

Oylama ve değerlendirme sürecinden bahsetmek gerekirse, Bilişim Yıldızları e-Dönüşüm Yarışması jüri üyeleri, her ana kategoride başvuran farklı Bilişim Yıldızları E-dönüşüm Yarışması kategorileri üzerinden en iyi e-dönüşüm yapısını belirliyor. Bu değerlendirmeler sonucunda, 6 farklı kategoride ödül veriliyor.

Her kategoride ilk üçe girenler belirlenerek sertifikaları verilirken, birinci olan “En İyi e-Dönüşüm Çözümü” ödül töreninde ödülünü alıyor.

 
ETİKETLER : 1037

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics