e-toplum 16 MART 2015 / 07:41

BThaber danışma kurulu düzenli toplantılarına devam ediyor

İki haftada bir TÜTED merkezinde toplanan ve gazetenin stratejilerinin belirlenmesinde büyük rol oynayan BThaber danışma kurulu toplantılarına devam ediyor.

BThaber yayın ekibi, çeşitli STK başkanları, sektörden yetkililer ve bilişim dünyasına yakın akademisyenlerden oluşan BThaber Danışma Kurulu, toplantılarda Türkiye’deki teknoloji gündemi ve en son gelişmeleri masaya yatırıyor. Toplantı sonrasında ortaya çıkan sonuçlar ve görüşler ışığında  teknoloji gündemi ve son gelişmeler gazete sayfalarına yansıyor. Sektörün önde gelenlerin görüşleri BThaber ve okuyucuları açısından çok büyük önem taşıyor.

Geçtiğimiz günlerde bilişim sektöründe yer alan birçok profesyonelin katılım gösterdiği Teknolojik Grup’ta yapılan ankette en çok okunan ve beğenilen bilişim mecrası olan BThaber açısından sektörün önde gelenlerinin ve okuyucuların görüşleri büyük önem taşıyor.

BThaber Yayın Koordinatörü Ayhan Sevgi, “Geçtiğimiz günlerde kesintisiz olarak 20 yıldır yayınladığımız gazetemizin 1000. sayısını sektörle buluşturarak büyük bir başarıya imza attık. Bu başarımızın arkasında en başında okuyucularımız ve bizi yayınlandığımız 20 yıl boyunca bizi destekleyen bilişim sektörümüz var. BThaber Danışma Kurulu’nun başarılarımızı daha da ileriye taşıyacağına inanıyorum. Kurulda yer alan tüm dostlarımıza ve TÜTED’e desteklerinden dolayı çok teşekkür ediyorum” dedi.

Bilişim sektörünün deneyimli isimlerinden olan ve şu an BThaber’e danışmanlık hizmeti veren Murat Göçe ise “Hem Türkiye’de hem de dünyada büyük bir değer olan BThaber, sektörümüz açısından çok önemli bir örnek. Gücünü okuyucuları ve bilişim sektöründen alan çok önemli bir yayın. BThaber’in stratejilerine yön veren bu kurulda olmaktan büyük gurur duyuyorum” dedi.

Okuyucular BThaber Danışma Kurulu ile doğrudan iletişime geçebilecek

Gerçekleştirilen toplantılar sonucunda alınan bir karar da danışma kurulunun okuyuculara etkileşimde olması oldu. Danışma kurulu ile iletişim kurmak, BThaber ile ilgili görüşlerini aktarmak isteyen okuyucular kurul üyelerinden Behçet Envarlı’nın e-posta adresine (benvarli@tbv.org.tr) mesaj atabilecekler.

BThaber Danışma Kurulu’nda şu isimler yer alıyor (Alfabetik sırayla):

Atıf Büyüksoy, Ayhan Sevgi, Behçet Envarlı, Bülent Nevres, Cenker Özeren, Dilek Bağdatlıoğlu, Doğan Güneş, Esra Koç Sünnetçi, Prof. Dr. Kerem Alkin, Murat Göçe, Neslihan Aksun, Rahmi Bıyıklı, Rüştü Arseven, S. Mustafa Canoğlu, Talar Süslü, Taner Arsan, Tansu Yeğen, Tarık Tüzünsu, Şebnem Gökçe ve Ufuk Tarhan.

 

 
ETİKETLER : 1013

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics