e-toplum 11 NİSAN 2010 / 18:00

BThaber Platform, Ankara’da

“Önce okutuyor sonra konuşturuyor” sloganıyla düzenlenen BThaber Platform, bu sefer rotasını Ankara’ya çevirdi. Platform, 13 Nisan Salı Günü Sheraton Otel’de “Kamuda BT Yönetimi” başlığıyla gerçekleşiyor.
İnterpromedya’nın geleneksel hale gelen etkinlikler dizisinin ilk Ankara durağında Kamuda BT yönetimi konusu çeşitli başlıklarla konuşuluyor. BThaber Platform’da konuşulması planlanan başlıklar arasında; kuruma uygun BT mimarisi planlama, kurumsal yönetimde uluslararası standartlar, risk yönetimi, birlikte çalışabilirlik ilkeleri, proje portföy yönetimi, iş süreçlerinin yönetimi, dışkaynak kullanımı, SaaS, veritabanı/bilgi yönetimi, doküman ve arşiv yönetimi, BT hizmet yönetimi, sistem-servis yönetimi ve bilgi güvenliği yönetimi yer alıyor.
Türkiye Bilişim Sanayicileri Derneği TÜBİSAD’ın desteğiyle düzenlenen etkinlikte TÜBİSAD Başkanı Turgut Gürsoy ve Deloitte Türkiye Kurumsal Risk Hizmetleri Müdürü Barış Bağcı da açılışta birer konuşma yapacaklar. Platformun konuk konuşmacı bölümünde, ‘Kamuda BİT Proje Yönetiminin Geliştirilmesine Yönelik Politika ve Araçlar’ başlıklı sunumla Devlet Planlama Teşkilatı (DPT), Bilgi Toplumu Daire Başkanı Emin Sadık Aydın yer alacak. İnterpromedya İçerik Merkezi Müdürü Nuray Şuman ile BThaber Ankara Haber Sorumlusu Yusuf Çağlayan’ın moderatörlüğünde gerçekleşecek ‘BThaber Konuşturuyor, Pazar Tartışıyor’ bölümüne ise Fintek, Karya Bilişim, BI Teknoloji, GG Soft Yazılım, Havelsan ve E-B Group şirketlerinden yetkililer katılacak.
ETİKETLER : Sayı:766

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN