e-toplum 19 ARALIK 2010 / 18:00

BTvizyon Ankara yoğun katılımla gerçekleşti

İnterpromedya tarafından düzenlenen BTvizyon Toplantıları 14 Aralık’ta Ankara Sheraton Otel’de gerçekleştirildi. Etkinlikte; bilgi teknolojilerine ilişkin yenilikler, deneyimler ve bilgi birikimleri paylaşıldı.
A&D, BI Technology, QlikView, GGsoft, Bilişimcim, Software AG, Inforte, Canon, KoçSistem, Komtaş, Informatica, Moreum, PaperWork, Zebra, Nel Elektronik ve Argeset şirketleri yoğun katılımın olduğu etkinlikte başarı hikayelerini, bilgi birikimlerini ve deneyimlerini paylaştı.
3 farklı salonda 16 oturumun yer aldığı etkinliğe kamu kurumu temsilcileri, özel sektör çalışanları ve akademisyenler katıldı. Katılımcılara Canon tarafından yapılan özel çekilişte fotoğraf makineleri hediye edildi.
Kurumların farklı konularda tek çatı altında toplandığı ve güncel bilgilerin bir arada edinilmesini sağlayan BTvizyon Toplantıları’nda bu yıl yer alan konu başlıkları ise şunlar oldu: “Kurumsal Güvenlik Çözümleri”, “Veri Ambarı Çözümleri”, “Mobil Çözümler”, “Kurumsal İletişim Çözümleri”, “Sistem Bütünleştirme”, “BT Yönetimi”, “Bilgi Yönetimi”, “CRM”, “Doküman Yönetimi”, “İş Sürekliliği Çözümleri”, “Uzaktan Eğitim”, “Kurumsal Kaynak Planlaması”, “Dışkaynak Kullanımı”, “Ağ Teknolojileri”, “İş Zekâsı”, “Veri Depolama”, “Sanallaştırma”, “Bulut Bilgi İşlem”, “SaaS” ve “Uygulama Erişimi ve Optimizasyon”.
ETİKETLER : Sayı:800
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN