e-toplum 19 ARALIK 2010 / 18:00

BTvizyon Ankara yoğun katılımla gerçekleşti

İnterpromedya tarafından düzenlenen BTvizyon Toplantıları 14 Aralık’ta Ankara Sheraton Otel’de gerçekleştirildi. Etkinlikte; bilgi teknolojilerine ilişkin yenilikler, deneyimler ve bilgi birikimleri paylaşıldı.
A&D, BI Technology, QlikView, GGsoft, Bilişimcim, Software AG, Inforte, Canon, KoçSistem, Komtaş, Informatica, Moreum, PaperWork, Zebra, Nel Elektronik ve Argeset şirketleri yoğun katılımın olduğu etkinlikte başarı hikayelerini, bilgi birikimlerini ve deneyimlerini paylaştı.
3 farklı salonda 16 oturumun yer aldığı etkinliğe kamu kurumu temsilcileri, özel sektör çalışanları ve akademisyenler katıldı. Katılımcılara Canon tarafından yapılan özel çekilişte fotoğraf makineleri hediye edildi.
Kurumların farklı konularda tek çatı altında toplandığı ve güncel bilgilerin bir arada edinilmesini sağlayan BTvizyon Toplantıları’nda bu yıl yer alan konu başlıkları ise şunlar oldu: “Kurumsal Güvenlik Çözümleri”, “Veri Ambarı Çözümleri”, “Mobil Çözümler”, “Kurumsal İletişim Çözümleri”, “Sistem Bütünleştirme”, “BT Yönetimi”, “Bilgi Yönetimi”, “CRM”, “Doküman Yönetimi”, “İş Sürekliliği Çözümleri”, “Uzaktan Eğitim”, “Kurumsal Kaynak Planlaması”, “Dışkaynak Kullanımı”, “Ağ Teknolojileri”, “İş Zekâsı”, “Veri Depolama”, “Sanallaştırma”, “Bulut Bilgi İşlem”, “SaaS” ve “Uygulama Erişimi ve Optimizasyon”.
ETİKETLER : Sayı:800

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics