e-toplum 06 ARALIK 2013 / 15:53

Capital "en beğenilen şirket"i seçti

Capital, eBay'in Türkiye iştiraki GittiGidiyor.com'u “Türkiye’nin En Beğenilen Şirketi”seçti .


Türkiye’nin en işlek alışveriş merkezi GittiGidiyor.com, Capital Dergisi’nin düzenlediği “2013 Türkiye’nin En Beğenilen Şirketleri Ödülleri’ organizasyonunda en beğenilen e-ticaret şirketi seçildi.

Gelişen e-ticaret sektöründe Türkiye'de de pek çok şirket gelişiyor. Dünya çapında en büyük e-ticaret şirketlerinden biri olan e-Bay'in Türkiye iştiraki olan gittigidiyor.com, akla ilk gelen, en iyi bilinen alışveriş sitelerinden biri. Her gün 5 binden fazla kategoride 5 milyondan fazla ürünle 700 bin kişiyi birbirine bağlayarak fırsatlar sunmaya devam eden GittiGidiyor.com’a, ayda 27 milyonun üzerinde ziyaret gerçekleşiyor. Üye kazanımında geçen yıla göre yüzde 80 oranında artış gösterdi.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN