e-toplum 27 KASIM 2011 / 13:12

Cepten alışverişte yeni dönem

Mobilexpress tarafından geliştirilen sistem sayesinde artık cepten alışveriş yapmak mümkün. Bir reklam ya da ilanda beğenilen ürünün, cep telefonu ile anında, hızlı ve güvenli bir şekilde satın alınabilmesini sağlayan “Mobilexpress” iş ortaklarına da reklamlarını ve cep telefonlarını satış kanalına dönüştürme olanağı veriyor. Mobilexpress, ilk kez Aralık ayı boyunca Boyner Mecmua’nın yılbaşı özel sayısı ile müşterilerine hizmet verecek.
Mobilexpress’in, geliştirdiği altyapı ve teknoloji ile müşteriler SMS ile beğendikleri ürünü satın alma özgürlüğüne kavuşuyor. Üyelerine almak istedikleri ürünü unutmadan, anında, kolay ve güvenli bir şekilde satın alma özgürlüğünü sunan Mobilexpress, iş ortaklarına ise hem reklamlarını hem de tüm cep telefonlarını bir satış kanalına dönüştürme fırsatı yaratıyor.
Mobilexpress Genel Müdürü Zeynep Şener; “Mobilexpress, müşterilerine her an her yerde cep telefonları üzerinden kolay alışveriş olanağı sunan yepyeni bir mobil ticaret platformu. İlk işbirliğimizi de yine Türkiye’de birçok yenilikçi uygulamaya imza atmış Boyner Büyük Mağazacılık ile Aralık ayında gerçekleştiriyoruz. Aralık ayı boyunca Mobilexpress sadece Boyner Mecmua’nın Yılbaşı Özel Sayısı’ndaki seçili ürünlerle, müşterileri ile buluşacak. Müşteriler mecmuada beğendikleri ürünün kodunu SMS ile 3570’e gönderdikten sonra çağrı merkezimiz aracılığıyla bir seferlik üyelik bilgileri alınacak ve bilgileri yüksek güvenlikli sistemlerimizde tutulmak üzere kaydedilecek. Böylelikle üyelikleri yapılan bu müşteriler sonraki Mobilexpress alışverişlerinde sadece SMS ile satın almanın keyfini sürecek” dedi.
ETİKETLER : Sayı:847

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics