e-toplum 05 AĞUSTOS 2011 / 11:43

E-Ticaret Altyapı Sağlayıcıları Derneği kuruldu

E-Ticaret Altyapı Sağlayıcıları Derneği (EDER) sektördeki altyapı sağlayıcılarını da bir şemsiye altında toplayıp son yıllarda gittikçe iyileşen hizmet ve güvenlik standartlarını bütün sektöre yaymayı ve daha da geliştirmeyi hedefliyor.
Bu yıl içinde kurulma çalışmalarına başlanan ve birkaç hafta önce de resmi olarak kapılarını açan EDER ülkemizdeki önde gelen e-ticaret altyapı sağlayıcılarını biraraya getirmeyi ve sektörün farkındalığını artırmayı amaçlıyor. Şu an için I-Çözüm, IdeaSoft, Neticaret, PlatinMarket, Projesoft, Proticaret ve T-Soft’un üyeleri arasında olduğu EDER sektördeki diğer e-ticaret altyapı sağlayıcıları ile de görüşmelerine devam ediyor.
EDER’in web sitesinde yer alan misyon ve vizyon sayfasında da belirtildiği üzere derneğin öncelikle hedefleri arasında iyileşen sektör standartlarını daha da geliştirmek, dernek üyeleri arasındaki iletişimi ve fikir alışverişini sağlamak ve Türkiye’de e-ticaretin daha fazla tüketici ve şirket tarafından kullanılması için farkındalık yaratmak yer alıyor.
ETİKETLER : Sayı:833

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics